PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنلاک کردن مودم GP-2101 ایرانسل

mohamadreza26204
04-24-2022, 04:39 AM
سلام فایل فریمور مودم 2101 پلاس که برای اسیا تک بودو برای مودم ایرانسل هم میخوه رو دانلود کردم و برای دوستان اپلود می کنم .با برنامه 7zip به راحتی فایل استخراج میشن و ویرایش .
از دوستانی کمی از دستورات کامنت و برنامه نویسی بلدن کمک کنن برای انلاک مودم و فایل انلاک مودم که به راحتی ویرایش میشه رو هم پیدا کردم با نام lte_sim_lock.asp

فایل اپدیت

[Only registered and activated users can see links]

shervin
04-25-2022, 02:54 PM
سلام فایل فریمور مودم 2101 پلاس که برای اسیا تک بودو برای مودم ایرانسل هم میخوه رو دانلود کردم و برای دوستان اپلود می کنم .با برنامه 7zip به راحتی فایل استخراج میشن و ویرایش .
از دوستانی کمی از دستورات کامنت و برنامه نویسی بلدن کمک کنن برای انلاک مودم و فایل انلاک مودم که به راحتی ویرایش میشه رو هم پیدا کردم با نام lte_sim_lock.asp

فایل اپدیت

فایل اشتباه رو گفتی

فایل صحیح برای آنلاک
ltesetting.conf هست

openwmx\etc\conf\user\ltesetting.conf

mohamadreza26204
04-25-2022, 10:53 PM
LTE_SimLock_PLMNList=43235

ahmadrezahp
04-29-2022, 05:19 AM

فایل اپدیت

سلام دوست عزیز

همانطور که یکی از دوستان گفت برای آنلاک مودم باید به بخش ltesetting رفت بنده این فایل رو ویرایش دادم و فایل نهایی برای مودم رو ساختم و اینجا قرارش میدم. کافیه به مودم تزریق کنین و آنلاک بشه اینم بگم که این مودم فقط باند 43 و 42 رو ساپورت میکنه یعنی فقط میشه با شبکه TD-LTE باهاش وصل شد. اول فایل تغییر به آسیاتک که به اسم ChangeCid-GP_Asiatech_01.01.02.136 بارگزاری کنین و بعد FW-GP_2101PLUS_01.01.02.136 هر دو فایل رو آپلود کردم از لینک زیر دانلود کنین

amir12
06-10-2022, 05:17 PM
دوست عزیز این فایل نهایی که گذاشتین ارور invalid میده و مشکل داره

ahmadrezahp
06-12-2022, 10:16 AM
دوست عزیز این فایل نهایی که گذاشتین ارور invalid میده و مشکل داره

بله اصلاح شد اینجا قرار میدم اول فایل تغییر به آسیاتک که به اسم ChangeCid-GP_Asiatech_01.01.02.136 بارگزاری کنین و بعد FW-GP_2101PLUS_01.01.02.136 هر دو فایل رو آپلود کردم از لینک زیر دانلود کنین

Bata
08-24-2022, 01:36 AM
سلام دوستان

واقعا ممنونم که frimware رو گذاشتید، آیا با این firmware میشه telnet هم کرد...؟

MH.Mousavi
08-24-2022, 07:25 AM
سلام دوستان

واقعا ممنونم که frimware رو گذاشتید، آیا با این firmware میشه telnet هم کرد...؟

این فریموری که گذاشتن مربوط به GP2101-plus هست رو gp2101 معمولی جواب نمیده

Bata
08-30-2022, 06:39 PM
سلام

بله من هم برای مودم GP2101-plus میخواهم
آیا تلنتش هم باز میشه...؟

mahdi_2490
11-12-2022, 11:11 PM
سلام روی مودم تست کردم بازم خطا داره لطفا نسخه اصلاح شده را اپلود کنید

sali_m
12-11-2022, 07:59 PM
سلام اساتید محترم بزرگواران جسارتا از چه طریق میشه این فریمور رو انتقال داد از خود مودم؟
چون داخل مودم فایل رو انتخواب میکنم فقط مشخصات فایل میاد دیگر هیچ گزینه ای نیست[Only registered and activated users can see links]

ahmadrezahp
05-19-2023, 08:32 AM
سلام اساتید محترم بزرگواران جسارتا از چه طریق میشه این فریمور رو انتقال داد از خود مودم؟
چون داخل مودم فایل رو انتخواب میکنم فقط مشخصات فایل میاد دیگر هیچ گزینه ای نیست[Only registered and activated users can see links]

سلام
از سیستم که فایل رو انتخاب کنی بعدش باید روی Upgrade کلیک کنی دیگه!

alimafi00900
10-04-2023, 12:30 AM

فایل اپدیت

--------------------

وارد این ادرس بشین اموزش ریورس شل مودم رو گذاشتم

alijavan351
12-26-2023, 12:28 AM
من اپدیت زدم ولی الان نت ندارم.نه ایرانسل و نه هیچکدوم.فریمورک اصلی ایرانسل یا فایل بکاپ داره کسی؟