PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

ALiAS2
09-26-2023, 04:11 PM
برای بار اول که مودم رو آنلاک میکنی بایستی مودم رو ریست فکتوری کنیش با دکمه پشتش بعدش میتونی با admin admin بزنی وارد بشی بعدش میتونی رمزش رو عوض کنی و به رمز وایفای تغییرش بدی چون خودش این اجازه رو میده !! همه فریمور ها رایتل رو ساپورت میکن ، من خودم حتی روی فریمور ایرانسل بعد آنلاک استفاده کردم عالی کار میکنه !! حالا شما فریمور ۲۰۱ ابیانی رو نصب کن کلی قابلیت داره میتونی باهاش خیلی کارا کنی و کامل هستش ... ۲۰۳ ایرانسل هم که اولش mix زده هم کاملترین هستش و من الانم استفاده میکنم خوبه ولی شاید سرعتش با رایتل کمتر باشه !!

MH.Mousavi
09-26-2023, 11:50 PM
اره مودم های وبی بوده و اینکه تمامی وریمور ها تست کردم و فقط 195 با ادمین وارد میشه و بهترین فرمیور واسه رایتل کدومه ؟ روی 195 رایتل نمیبینه

مودمای هایوب تا اونجا که از دوستان متوجه شدم بخش nv ش متفاوته و فقط رو فریمورای خود هایوب درست کار میکنه مگه این که nv رو مجدد پروگرم کنید یا خونه حافظه مرزبوط به پسورد رو پیدا کرد درست کرد که من بلد نیستم

mehran
10-01-2023, 06:27 PM
سلام دوستان
مودم مبین نت Huawei B612s-25d با فریمور 81.201.01.03.1472 قابل انلاک شدن هست ؟ اگر هست تهران جایی هست ببرم برای انلاک کردن . ممنون

ehsan1994
10-06-2023, 06:33 PM
سلام یه مودم دارم ایا قابل انلاک هست میبین نت هست.
[Only registered and activated users can see links]

MH.Mousavi
10-07-2023, 01:16 AM
سلام یه مودم دارم ایا قابل انلاک هست میبین نت هست.

خیر b612 مبین نت انلاک نمیشه

lomines2017
10-09-2023, 10:00 PM
دوستان همراهتون هستم با روش لاک کردن B612s-25d روی یک دکل (PCI) و فرکانس DL خاص

این روش رو چند روز تست کردم و قطعا کار میکنه (حتی وقتی رو فرکانس اشتباه قفل میکنیم، مودم NO service میزنه و سوییچ نمیکنه رو دکل*های دیگه)

بریم واسه آموزش :

قدم 1 : اسکریپت مخصوصی که آماده کردم رو دانلود و استخراج کنید از لینک زیر :

و یا این لینک (اگر لینک بالا کار نکرد - نقطه رو از داخل پارانتز بردارین) :

[Only registered and activated users can see links](.)me/+mhF_2F2vogY0Yjc0

قدم 2 : برای فهمیدن فرکانس*ها و PCI های مخصوص TD در اطراف شما، از قبل باید چند روز تست کرده باشید و چند PCI و فرکانس مخصوص رو که مودم روی اون*ها سوییچ میکنه، یادداشت کرده باشید و بدونید که کدومشون بهترین سرعت رو بهتون میده. مثلا اوناییکه برای من مفید بودن، در فایل Good Freq.txt یادداشت کردم تا یادم بمونه

قدم 3 : فایل run.cmd رو اجرا میکنید و آی*پی مودم رو وارد میکنید.

قدم 4 : برای لاک کردن، گزینه 1 رو انتخاب میکنید.

قدم 5 : اطلاعات باند، PCI و فرکانس مدنظر رو وارد میکنید و مودم ریستارت میشه و تامام :)

*** نکته بسیار مهم : در بخش فرکانس، باید یه عدد 5 رقمی و بدون ممیز وارد بشه. عدد وارد شده هم مربوط هست به DL Frequency. برای فهم بهتر به عکس زیر دقت کنید :

سلام این روش رو b622 هم جواب میده؟

aliali256
10-22-2023, 01:03 PM
سلام من به فریمور 201 آپگرید کردم ولی پنل مودم هرکاری میکنم باز نمیشه راه حلش چی میتونه باشه؟ یعنی صفحه خالی میاد تو page source کدهای Html هست اما لود نمیشه

ALiAS2
10-22-2023, 03:57 PM
سلام وقت بخیر دوست عزیز کجایی اگر کرجی بیار برات درستش کنم بهت بدم !! آیدی تلگرامم مشخصه با آیدی همینجام یکیه !!

aliali256
10-23-2023, 07:50 PM
امکانش هست دوستان تصاویری که آقای ابیانی گذاشتن رو مجدد اپلود کنن؟ میخوام ببینم دقیقا ایشون تصاویر چه قسمت هایی رو گذاشتن، شاید قابلیتی باشه من پیدا نکرده باشم تو تصویر مشخص باشه و مورد نیازم باشه

MH.Mousavi
10-24-2023, 12:15 AM
سلام من به فریمور 201 آپگرید کردم ولی پنل مودم هرکاری میکنم باز نمیشه راه حلش چی میتونه باشه؟ یعنی صفحه خالی میاد تو page source کدهای Html هست اما لود نمیشه

بعد نصب یه بار ریست فکتوری کردید مودم رو ببینید باز میشه یا نه؟
کش مرورگرتون رو خالی کردید؟
با هیج بروزری باز نمیشه؟ با موبایل چطور؟

aliali256
10-25-2023, 01:53 AM
درست کردم مجدد فریمور رو ریختم اوکی شد

Setareh14co
11-01-2023, 08:26 PM
درود عزیزان؛
بنده بعد از چند سال استفاده از مودم آنلاک شده b612s متاسفانه به تازگی از شرکت پیشگامان سیمکارت fdd گرفتم و روی مودم انداختم، اما بعد از اینکار هر وقت مودم رو خاموش میکنم و روشن میکنم، پیکربندی مودم ذخیره نمیشه و بر میگرده به تنظیمات کارخانه! بخاطر همین هم فریمورهای مختلف که در این پست قرار دادین با موفقیت روی مودم زدم، اما همچنان مشکل باقیست! لطفا متخصصین بفرمایند ایراد از کجاست!؟ (نکته جالب توجه این بود که سیمکارت fdd پیشگامان رو مودم به عنوان مبین نت شناخته بود!)
سپاس.

ALiAS2
11-14-2023, 01:34 AM
درود عزیزان؛
بنده بعد از چند سال استفاده از مودم آنلاک شده b612s متاسفانه به تازگی از شرکت پیشگامان سیمکارت fdd گرفتم و روی مودم انداختم، اما بعد از اینکار هر وقت مودم رو خاموش میکنم و روشن میکنم، پیکربندی مودم ذخیره نمیشه و بر میگرده به تنظیمات کارخانه! بخاطر همین هم فریمورهای مختلف که در این پست قرار دادین با موفقیت روی مودم زدم، اما همچنان مشکل باقیست! لطفا متخصصین بفرمایند ایراد از کجاست!؟ (نکته جالب توجه این بود که سیمکارت fdd پیشگامان رو مودم به عنوان مبین نت شناخته بود!)
سپاس.

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
بله همونطور که مستحضرید سیمکارت هایی که غیر از ایرانسل و همراه اول و مبین نت در کشور ارائه میشن دقیقا کپی شده از روی سیم کارت های مبین نت و ایرانسل هستن !! سیم کارت های شرکت پیشگامان و ماهانت دقیقا سیمکارت های مبین نت هستن حتی شرکت تک نت هم سیمکارت های ایرانسل رو رنگ میکنن و به عنوان تک نت بفروش میرسونن ، اگر دقت کنین شاید پشتشون یه رنگ سبزی هم داشته باشن که دیده بشه یا نشه !!

بعدش اینکه شما یکبار جدید فریمور 195 جدید رو که قرار دادن رو دانلود و روی مودم جهت آنلاک مجدد تزریق کنین و مراحل آنلاک رو انجام بدین و بعد به فریمور 196 رسمی ایرانسل یا 201 ابیانی یا 203 MIX رسمی ایرانسل ارتقا بدین مطمئن باشین همه چی درست میشه و هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت !!

موفق باشین.

Setareh14co
11-15-2023, 05:20 PM
سپاس دوست عزیز

skype2010
11-18-2023, 02:34 AM
با سلام
دوستان مودم مبین نت با سریال T5Q آنلاک میشه با این روش ؟

MH.Mousavi
11-18-2023, 09:22 PM
با سلام
دوستان مودم مبین نت با سریال T5Q آنلاک میشه با این روش ؟

سلام خیر نمیشه

Pashmak
11-23-2023, 06:46 PM
سلام دوستان
کسی واسه رمز های وب نتونسته کاری کنه ؟ کسی اطلاعی از رمز نداره ؟
سوال دیه آیا راهی داره PLMN خاصی هم لاک بشه ؟

ioncube
12-14-2023, 01:05 PM
سلام، با توجه به اینکه اطلاعات این پست برای 4 سال پیشه، کاشکی یکی از دوستان متخصص میومد و کامل راهنمایی میکرد که چه مدل هایی از مبین نت آنلاک میشه، چه مدلهایی آنلاک نمیشه، در نهایت هم بیزحمت اگه مقدوره به من بگید ورژن 10.0.2.1 آنلاک میشه یا خیر

MH.Mousavi
12-14-2023, 11:26 PM
سلام، با توجه به اینکه اطلاعات این پست برای 4 سال پیشه، کاشکی یکی از دوستان متخصص میومد و کامل راهنمایی میکرد که چه مدل هایی از مبین نت آنلاک میشه، چه مدلهایی آنلاک نمیشه، در نهایت هم بیزحمت اگه مقدوره به من بگید ورژن 10.0.2.1 آنلاک میشه یا خیر
سلام پست اول بزور هست نسخه های بالاتر از 196 و مودمهایی که با سریال GQQ اغاز میشه قابل انلاک نیست

f6rhad
12-18-2023, 01:31 AM
سلام
من تمام مراحل رو برای نصب درایور بطور کامل انجام دادم ولی همچنان بالایی شناسایی نمیشه

3G Application Interface
بک آپ درایور جنیوس بهتر ندارین؟ لطفا راهنماییم کنین.ممنون

MH.Mousavi
12-18-2023, 07:38 PM
سلام
من تمام مراحل رو برای نصب درایور بطور کامل انجام دادم ولی همچنان بالایی شناسایی نمیشه

3G Application Interface
بک آپ درایور جنیوس بهتر ندارین؟ لطفا راهنماییم کنین.ممنون
تا اونجا که یادم میاد 3G application رو اصلا کاری باهاش نداریم و مهم نیست

f6rhad
12-18-2023, 08:57 PM
تا اونجا که یادم میاد 3G application رو اصلا کاری باهاش نداریم و مهم نیست

یه ویدیو آموزشی دیده بودم میگفت باید همه چیز اوکی باشه وگرنه بعدا تو ادامه روند ارور میده
تست نکردم ادامه شو
اگه همینجوری ادامه بدم و وسط کار ارور بده میشه دوباره برگشت از اول کار کرد؟

f6rhad
12-19-2023, 10:00 PM
Huawei B612s-25d 4G LTE CAT6 MIMO4x4

34

باندهای قابل پشتیبانی:
LTE: B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B38 / B40 / B41 / B42 / B43
DC-HSPA + / HSPA + / HSPA / WCDMA: B1 / B8
EDGE / GPRS / GSM: B2 / B3 / B5 / B8

این مودم از طریق MIMO 4X4 توانایی دانلود تا 300 مگابیت بر بستر LTE را داراست (CAT6)

سی پی یو : HI6950

پورت های ارتباطی:
Lan:4 port
RJ11:1 port
External Antenna: 2 SMA port

امکانات:

فریمور های رسمی :
فریمور رسمی ایرانسل نسخه 11.196.01.01.234 ([Only registered and activated users can see links]) توسط Hamid1920 ([Only registered and activated users can see links])
فریمور رسمی ایرانسل نسخه 81.198.13.01.234 ([Only registered and activated users can see links]) توسط Hamid1920 ([Only registered and activated users can see links])
فریمور رسمی ایرانسل نسخه 81.201.01.01.234 ([Only registered and activated users can see links]) توسط abaiyani از MH.Mousavi ([Only registered and activated users can see links])

فریمورهای ویرایش شده:
فریمور ویرایش شده ایرانسل نسخه 11.196.01.01.234 با قابلیت انتخاب باند، adb+telnet و غیرفعال شدن Tr069 ([Only registered and activated users can see links]) توسط Hossein jabbar
فریمور ویرایش شده ایرانسل نسخه 81.198.13.01.234 با قابلیت انتخاب باند، adb+telnet و غیرفعال شدن Tr069 ([Only registered and activated users can see links]) توسط Saber73
فریمور ویرایش شده ایرانسل نسخه 81.201.01.01.234 با قابلیت انتخاب باند، adb+telnet و غیرفعال شدن Tr069 ([Only registered and activated users can see links]) توسط abaiyani

فریمور ویرایش شده نسخه 11.195.03.00.1445 با قابلیت ساپورت باندهای 1 و 20 ، adb+telnet مناسب آنلاک ([Only registered and activated users can see links]) توسط Saber73 از Nimazf , Hossein jabbar
فریمور ویرایش شده نسخه 11.197.03.00.00 با قابلیت ساپورت باندهای 1 و 20 ، adb+telnet قابلیت آنلاک ندارد ([Only registered and activated users can see links]) توسط Saber73 از Hossein jabbar

فریمور ویرایش شده هواوی نسخه 81.198.11.00.00 با قابلیت adb+telnet ([Only registered and activated users can see links]) توسط abaiyani از MH.Mousavi

نصب فریمور از طریق بوت پوینت + فابل لودر ([Only registered and activated users can see links]) از MH.Mousavi
اسکریپت آنلاک مخصوص تمامی مودم های هواوی (کارکرد در صورت پشتیبانی فریمور از آنلاک) ([Only registered and activated users can see links])از hamedxx1
روش آنلاک مودم Huawei B612/Irancell TF-I60 ([Only registered and activated users can see links])از mj64646464
تنظیم ریست روزانه برای مودم با دسترسی Adb ([Only registered and activated users can see links]) از Hamid1920 ([Only registered and activated users can see links])
آموزش افزایش سرعت پورت usb و حل مشکل عدم شناسایی در ویندوز 10 ([Only registered and activated users can see links]) از MH.Mousavi , Saber73
ساخت apn بصورت دستی برای حل مشکل ارتباط اینترنتی کنسول های بازی ([Only registered and activated users can see links]) از sinasinahm

روش قفل کردن مودم روی Cell خاص ([Only registered and activated users can see links]) از safere ([Only registered and activated users can see links])

آیا راهی برای انلاک مودم B612 مبین نت وجود دارد؟ خیر در حال حاضر از نسخه 196 به بالا بدلیل تغییر فیوزی که در سی پی یو انجام شده و موجب چک کردن ساین فریمور توسط سی پی یو با کلید مبین نت شده، فعلا روشی به جز تعویض سی پی یو وجود ندارد
ایا از روی سریال میتوان تشخیص داد مودم قابلیت انلاک دارد؟ بله اگر سریال مودم با GQQ شروع میشود قابل انلاک نیست در غیر اینصورت باید به نسخه ان توجه کرد

از لیست فریم ور ها کدوم مناسب استفاده از سیم کارت همراه اول هستش ؟؟ نسخه 195 رو فلش زدم ازم کد آنلاک مبخواد 15 تا صفر و a رو میزنم قبول نمیکنه.

Mmad2020
12-25-2023, 12:01 AM
سلام
من هر کاری میکنم شناسایی نمیکنه پورت رو داخل دیوایس منیجر ! چه تو ویندوز ۱۰ چه ۷
ممنون میشم راهنمایی کنید

MH.Mousavi
01-01-2024, 12:14 PM
سلام
من هر کاری میکنم شناسایی نمیکنه پورت رو داخل دیوایس منیجر ! چه تو ویندوز ۱۰ چه ۷
ممنون میشم راهنمایی کنید
ممکنه لحیم کاری رو درست انجام ندادید

MH.Mousavi
01-01-2024, 12:16 PM
از لیست فریم ور ها کدوم مناسب استفاده از سیم کارت همراه اول هستش ؟؟ نسخه 195 رو فلش زدم ازم کد آنلاک مبخواد 15 تا صفر و a رو میزنم قبول نمیکنه.

پست های مفید رو بخونید همه چیز توضیح داده شده 15 تا صفر تو اموزشای سایت نیست از کجا اوردید این راهو ؟ این برای نسخه اولیه انلاکی بود که منتشر شد زیاد هم اصولی نبود کار

ALiAS2
01-07-2024, 03:07 PM
پست های مفید رو بخونید همه چیز توضیح داده شده 15 تا صفر تو اموزشای سایت نیست از کجا اوردید این راهو ؟ این برای نسخه اولیه انلاکی بود که منتشر شد زیاد هم اصولی نبود کار

سلام جناب موسوی وقتتون بخیر خب درست میگن منم اوایل که اومدم و دیدم همین روش رو اجرا میکردم توی سایت های دیگه هم این آموزش رو گذاشته بودن و اینجا هم کم و بیش در موردش حرف زده بودن ولی اون فایلی که رجیستری NVRAM رو تغییر میده در حالت CMD من تو سایت شما پیداش نکردم به هیچ عنوان و توی هیچ سایت دیگه ای هم نبود فقط یه ویدئو دیدم توی یوتیوب ازونجا تونستم اسم اون فایل رو پیدا کنم و توی گوگل سرچ بزنم تا پیدا شه و از طریق اون بتونم مودم خودمو با یه مودم دیگه بود برای دوستان که تونستم آنلاکش کنم !! شما و همکارانتون همه چیو قرار دادین تشکر ولی اون یه دونه فوت کوزه گری رو نذاشتین که دقیقا بخاطر همون یه فایله که همه مراحل تغییر فریمور پیش میره ولی اون فایل نیست که کاملش کنه !! االبته شایدم باشه توی سایتتون ولی من هرچی گشته بودم پیداش نکردم بازم تشکر از زحماتتون ♥

MH.Mousavi
01-08-2024, 04:12 PM
سلام جناب موسوی وقتتون بخیر خب درست میگن منم اوایل که اومدم و دیدم همین روش رو اجرا میکردم توی سایت های دیگه هم این آموزش رو گذاشته بودن و اینجا هم کم و بیش در موردش حرف زده بودن ولی اون فایلی که رجیستری NVRAM رو تغییر میده در حالت CMD من تو سایت شما پیداش نکردم به هیچ عنوان و توی هیچ سایت دیگه ای هم نبود فقط یه ویدئو دیدم توی یوتیوب ازونجا تونستم اسم اون فایل رو پیدا کنم و توی گوگل سرچ بزنم تا پیدا شه و از طریق اون بتونم مودم خودمو با یه مودم دیگه بود برای دوستان که تونستم آنلاکش کنم !! شما و همکارانتون همه چیو قرار دادین تشکر ولی اون یه دونه فوت کوزه گری رو نذاشتین که دقیقا بخاطر همون یه فایله که همه مراحل تغییر فریمور پیش میره ولی اون فایل نیست که کاملش کنه !! االبته شایدم باشه توی سایتتون ولی من هرچی گشته بودم پیداش نکردم بازم تشکر از زحماتتون ♥

سلام
تو پست های مفید اسکریپت انلاک وجود داره این هم لینکش
اسکریپت انلاک مودم های هواویَ از طریق تلنت ([Only registered and activated users can see links])
چک کنید اگر مشکلی داشت بگید

sefirot
02-03-2024, 12:10 PM
سلام دوستان من راهنمایی میخواستم در مورد نحوه آپدیت کردن فریمور

من مودم tfi60 h1 آنلاک شده دارم و ورژن نرم افزاریش هم 195 که به صورت لحیم انجام شده

میخواستم بدونم آموزش نصب مودم به فریمور ویرایش شده 201 چطوریه
فایلهای فریمور ویرایش شده 201 هم دانلود کردم موندم چطوری نصبش کنم
تو قسمت local هم که مسیر فایل اپدیت رو میدم بعد از چند دقیقه اخطار failed رو میزنه

فقط یه موضوعی چرا بخش مشخصات مودمم زده شده b611

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

MH.Mousavi
02-04-2024, 01:44 AM
سلام دوستان من راهنمایی میخواستم در مورد نحوه آپدیت کردن فریمور

من مودم tfi60 h1 آنلاک شده دارم و ورژن نرم افزاریش هم 195 که به صورت لحیم انجام شده

میخواستم بدونم آموزش نصب مودم به فریمور ویرایش شده 201 چطوریه
فایلهای فریمور ویرایش شده 201 هم دانلود کردم موندم چطوری نصبش کنم
تو قسمت local هم که مسیر فایل اپدیت رو میدم بعد از چند دقیقه اخطار failed رو میزنه

فقط یه موضوعی چرا بخش مشخصات مودمم زده شده b611

B611 مهم نیست بغضی فریمورها مدل رو همین مینویسن
باید مودمتون رو مجدد باز کنید از طریق لحیم کاری فریمور 201 رو نصب کنید

omnia6890@gmail.com
02-09-2024, 04:56 PM
مرسی بابت این تایپک عالی.
پست رو آپدین نمیفرمایید؟
الان فریمورهای 201 و 203 اضافه شدند.
یه خورده قضیه مبهمه برای من تازه وارد. الان چرا ورژن بندی اینطوریه؟
کلا دوتا خانواده کلی داریم؟ یکی فریمور فابریک ایرانسل (و لاک) و یکی هم فریمور اصلی هواووی (و آنلاک) هر دو دارای نسخه های ویرایش شده ؟

omnia6890@gmail.com
02-09-2024, 06:21 PM
امکان آپدیت فریمور از طریق شبکه نیست؟
من اول با کمک یه آموزشی با فریمور 195 آنلاک کردم مودمم رو. ولی از منوی خود پرتال وبش آپدیت نمیشه وقتی فایل لوکال203 یا 201 یا 198 رو میزنم.
حتما باید دوباره بازش کنم و program کنم؟

MH.Mousavi
02-10-2024, 02:27 PM
مرسی بابت این تایپک عالی.
پست رو آپدین نمیفرمایید؟
الان فریمورهای 201 و 203 اضافه شدند.
یه خورده قضیه مبهمه برای من تازه وارد. الان چرا ورژن بندی اینطوریه؟
کلا دوتا خانواده کلی داریم؟ یکی فریمور فابریک ایرانسل (و لاک) و یکی هم فریمور اصلی هواووی (و آنلاک) هر دو دارای نسخه های ویرایش شده ؟

کدوم پست ها باید تو پست اول درج بشه لینکش رو بفرستید من اپدیت میکنم
کلا دو دسته فریمور از نظر پچ شدن یا نشدن داریم فریمور پچ شده توسط کاربرا ویرایش شدن و امکانات خاصی بهش اضافه شده یا امکان انلاک کردن با اسکریپت توش فعال شده
دسته دیگه هم پچ نشده است که همون فایل رسمی هواوی یا اپراتورهای مختلفه
فریموز های پچ نشده رو استفاده میکننید ریسک لاک مجدد مودمتون هست ولی فریمور پچ شده همه راه های اپدیت معمولا بسته شده