PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

MH.Mousavi
10-09-2020, 03:55 PM
هر چه جدیدتر باشه بهتره
شما ببینید ورژن 198 اش رو پیدا نمیکنید، اگه پیدا نشد ورژن قدیمی تر هم باشه مشکلی نیست.

باشه تو این چند روزه میگردم برات پیدا میکنم میرارم

MH.Mousavi
10-10-2020, 11:45 PM
هر چه جدیدتر باشه بهتره
شما ببینید ورژن 198 اش رو پیدا نمیکنید، اگه پیدا نشد ورژن قدیمی تر هم باشه مشکلی نیست.
بفرمایید اینم ورژن 198 اورجینال گشتم هیچ جایی اینو منتشر نکرده بودن به سختی پیدا شد

لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

sinasinahm
10-11-2020, 12:39 AM
بفرمایید اینم ورژن 198 اورجینال گشتم هیچ جایی اینو منتشر نکرده بودن به سختی پیدا شد

لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

خیلی ممنون.

sinasinahm
10-12-2020, 06:40 PM
سلام،
امروز این فریمور 198 رو با برنامه Qhuaweiflash بررسی کردم و دیدم اصلا WebUI در لیست فایلهاش نبود ،این به این معناهه که فریمور ناقصه و صفحه مدیریتی رو نداره؟

اگه اینطوره میشه WebUI یک ورژن دیگه مثلا مال 198 رسمی ایرانسل یا 198 دستکاری شده که تو فروم گذاشته شده رو برداشت و بر روی این فریمور گذاشت؟

MH.Mousavi
10-14-2020, 10:54 AM
سلام،
امروز این فریمور 198 رو با برنامه Qhuaweiflash بررسی کردم و دیدم اصلا WebUI در لیست فایلهاش نبود ،این به این معناهه که فریمور ناقصه و صفحه مدیریتی رو نداره؟

اگه اینطوره میشه WebUI یک ورژن دیگه مثلا مال 198 رسمی ایرانسل یا 198 دستکاری شده که تو فروم گذاشته شده رو برداشت و بر روی این فریمور گذاشت؟

فریمورهای جدید دیگه وب یو ای و فریمور از هم جدا هست شما برای اینکه اپدیت کنید یه بار این فریمور رو بزنید وب یوای رو اپدیت میکنه بعد اون دستکاری نشده هرو بزنید
[Only registered and activated users can see links]

Javad-E
10-14-2020, 10:18 PM
آها یعنی چون به های وب آنلاک کردم، به ادمین هایوب تغییر کرده
خب پیش فرض یوزر پس های وب چیه؟

سلام
با یوزر ادمین و پسورد وای فای امتحان کنید.
احتمالا تو تنظیمات اولیه تیک این مورد رو زدید، که پسورد ورود با پسورد وای فای یکی بشه.

sirshahab
10-18-2020, 12:13 AM
سلام لطفا فایل شناسایی در ویندوز 10 را آپلود نمایید

MH.Mousavi
10-18-2020, 01:31 PM
سلام لطفا فایل شناسایی در ویندوز 10 را آپلود نمایید

سلام
تو این پست فایل ها و دستورالعملش هست

kian525
11-02-2020, 04:18 PM
با سلام
میخواستم بپرسم امکان آنلاک کردن مودم های wenex وجود داره یا نه؟
میخوام بعد از تمام شدن نت روی مودم بتونم از سرویس شرکت های دیگه مثل ایرانسل روی این مودم استفاده کنم
ممنونم

hnitler
11-02-2020, 04:39 PM
با سلام
میخواستم بپرسم امکان آنلاک کردن مودم های wenex وجود داره یا نه؟
میخوام بعد از تمام شدن نت روی مودم بتونم از سرویس شرکت های دیگه مثل ایرانسل روی این مودم استفاده کنم
ممنونم

انلاک میشه
اگه میخوای از ایرانسل استفاده کنی بدون انلاک هم میتونی ازش استفاده کنی

kian525
11-03-2020, 08:42 PM
انلاک میشه
اگه میخوای از ایرانسل استفاده کنی بدون انلاک هم میتونی ازش استفاده کنی

چکار باید انجام بدم؟

MH.Mousavi
11-03-2020, 11:17 PM
چکار باید انجام بدم؟
سیم ایرانسل بنداز توش

reza_aghazadeeh
11-04-2020, 11:05 PM
دوستان با سلام و وقت بخیر ، بنده یه چند روزه مودم هواوی b612 خریداری کردم ، نسخه فریمور طبق عکس الصاقی . 11.195.03.00.1445می باشد .
حالا دوتا سوال از خدمت تون دارم ، اول اینکه چه نسخه ای از فریمور رو برای به روز رسانی مناسب می دونید ؟؟ سیم کارت هر شرکتی که ping پایین در منطقه من بده استفاده میکنم ، ولی TDD
دوم اینکه برای به روز رسانی حتما باید دستگاه باز بشه ؟؟ و از قسمت local update امکان پذیر نیست ؟؟ [Only registered and activated users can see links]

MH.Mousavi
11-05-2020, 07:13 PM
دوستان با سلام و وقت بخیر ، بنده یه چند روزه مودم هواوی b612 کردم ، نسخه فریمور طبق عکس الصاقی . 11.195.03.00.1445می باشد .
حالا دوتا سوال از خدمت تون دارم ، اول اینکه چه نسخه ای از فریمور رو برای به روز رسانی مناسب می دونید ؟؟ سیم کارت هر شرکتی که ping پایین در منطقه من بده استفاده میکنم ، ولی TDD
دوم اینکه برای به روز رسانی حتما باید دستگاه باز بشه ؟؟ و از قسمت local update امکان پذیر نیست ؟؟ [Only registered and activated users can see links]
فریموری که روش هست فریموره خوبیه اگه پچ شده باشه از لوکال اپدیت میتونی فریمور بزنی ولی اگه پچ نشده باشه باید مودمو باز کنی یه بار باید امتحان کنی

reza_aghazadeeh
11-05-2020, 08:26 PM
خیلی ممنون ، از راهنمایی تون ، فقط یه سوال از کجا بفهمم پچ شده ؟ یا نه ؟

reza_aghazadeeh
11-05-2020, 10:06 PM
یه نکته هم ، دوستان یه اپلیکیشن مدیریت مودم نوشته بودن ، تهیه کردم ، و باهاش بهترین Cell رو پیدا کردم ، و روش قفل کردم .
همچنین عزیزان در رابطه با مبحث بهترین شرکت سرویس دهنده اطلاعات دارن ؟
گویا فقط دوتا شبکه اصلی
1.همراه اول ( مبین نت )
2. ایرانسل
داریم
و بقیه شبکه های مجازی هستن ؟
آیا شبکه های مجازی مثلا شاتل موبایل می تونن کیفیت بهتری از شبکه اصلی داشته باشند ، یا عملا همون رو با تغییر قیمت و شرایط بسته ها ارائه میدن ؟؟؟

MH.Mousavi
11-06-2020, 12:12 AM
یه نکته هم ، دوستان یه اپلیکیشن مدیریت مودم نوشته بودن ، تهیه کردم ، و باهاش بهترین Cell رو پیدا کردم ، و روش قفل کردم .
همچنین عزیزان در رابطه با مبحث بهترین شرکت سرویس دهنده اطلاعات دارن ؟
گویا فقط دوتا شبکه اصلی
1.همراه اول ( مبین نت )
2. ایرانسل
داریم
و بقیه شبکه های مجازی هستن ؟
آیا شبکه های مجازی مثلا شاتل موبایل می تونن کیفیت بهتری از شبکه اصلی داشته باشند ، یا عملا همون رو با تغییر قیمت و شرایط بسته ها ارائه میدن ؟؟؟

بخواید متوجه بشید فریمور پچ شدس باید فریموری که میخواید اپدیت کنید از لوکال بزنید اگر شد که یعنی پچ شدس اگر نشد باید باز کنید بزنید
بله فقط مبین نت و ایرانسل سرویس میدن نمیشه خیلی راحت بگی کدوم بهتره بستگی به منطقه و شلوغی آننن و فاصلتون نسبت به انتن داره
تا امتحان نکنید نمیشه گفت برای اینکه سرعت هر منطقه برای هر اپراتور مشخص باشه فوروم نتویز بخش اینترنت رو راه انداخته که کاربرا بیان منطقه و سرعتشون رو بزارن که تو پست اول جمع اوری بشه راحت بشه تصمیم گرفت ولی سایت تازه راه افتاده و طول میکشه تا دوستان مشارکت کنن
بله بقیه اپراتور ها مجازی هستن و روی ایرانسل یا مبین نت سرویس میگیرن
شاتل تا اونجا که میدونم فقط اسمش TD هست و رو اپراتورای FD رومینگ میکنه
شبکه های مجازی هم من یکیشون رو تست کردم فرق سرعتی با خود اپراتور نداشت ولی احتمالش هست بعضیاشون با اپراتور اصلی توافق کرده باشن و پهنای باند اختصاصی بگیرن و سرعت بالاتری بدن که باید تک تکشون رو تست کرد تا فهمید

reza_aghazadeeh
11-06-2020, 12:45 AM
بخواید متوجه بشید فریمور پچ شدس باید فریموری که میخواید اپدیت کنید از لوکال بزنید اگر شد که یعنی پچ شدس اگر نشد باید باز کنید بزنید
بله فقط مبین نت و ایرانسل سرویس میدن نمیشه خیلی راحت بگی کدوم بهتره بستگی به منطقه و شلوغی آننن و فاصلتون نسبت به انتن داره
تا امتحان نکنید نمیشه گفت برای اینکه سرعت هر منطقه برای هر اپراتور مشخص باشه فوروم نتویز بخش اینترنت رو راه انداخته که کاربرا بیان منطقه و سرعتشون رو بزارن که تو پست اول جمع اوری بشه راحت بشه تصمیم گرفت ولی سایت تازه راه افتاده و طول میکشه تا دوستان مشارکت کنن
بله بقیه اپراتور ها مجازی هستن و روی ایرانسل یا مبین نت سرویس میگیرن
شاتل تا اونجا که میدونم فقط اسمش TD هست و رو اپراتورای FD رومینگ میکنه
شبکه های مجازی هم من یکیشون رو تست کردم فرق سرعتی با خود اپراتور نداشت ولی احتمالش هست بعضیاشون با اپراتور اصلی توافق کرده باشن و پهنای باند اختصاصی بگیرن و سرعت بالاتری بدن که باید تک تکشون رو تست کرد تا فهمید

ممنون از زمانی که گذاشتین برای پاسخ دهی ، به قول شما باید تست کرد ، چند روزه دارم ping سیم کارت های مختلف رو چک میکنم ، تو بحث سرعت تقریبا همه در یک لول هستن در محدوه 30 مگابیت ، منتهی در بحث ping تفاوت ها دیده میشه ، حتی در یک شبکه ، cell های مختلف ( با توجه به تفاوت های آنتن دهی و غیره ) ping متفاوت میدن . به هر حال ممتچکرم ،

MH.Mousavi
11-07-2020, 12:45 PM
ممنون از زمانی که گذاشتین برای پاسخ دهی ، به قول شما باید تست کرد ، چند روزه دارم ping سیم کارت های مختلف رو چک میکنم ، تو بحث سرعت تقریبا همه در یک لول هستن در محدوه 30 مگابیت ، منتهی در بحث ping تفاوت ها دیده میشه ، حتی در یک شبکه ، cell های مختلف ( با توجه به تفاوت های آنتن دهی و غیره ) ping متفاوت میدن . به هر حال ممتچکرم ،
چطوری Cell های TDLTE رو پیدا کردید
نتیجه تستاتونم اگه دوس داشتید به اشتراک بزارید شاید بدر بقیه هم بخوره

reza_aghazadeeh
11-09-2020, 04:39 PM
چطوری Cell های TDLTE رو پیدا کردید
نتیجه تستاتونم اگه دوس داشتید به اشتراک بزارید شاید بدر بقیه هم بخوره
مودم رو خونه چرخوندم بالاترین Cell که آنتن میداد مشخصاتش رو یاد داشت کردم ، سل های مبین نت عبارت بود از :
46 , 47 ،240 ، 45 ، 56 اینا در مسیر من آنتن میداد ، مشخصات بالاترین آنتن دهی رو پیدا کردم از قبیل pci باند که 42 بود و fc
و روی این آنتن دهی قفل کردم ، البته ، آش دهن سوزی هم نیست ، به خاطر اینکه آنتن دهی ضعیفه و به دنبال راه های تقویت هستم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza_aghazadeeh
11-09-2020, 04:59 PM
همچنین تجربه خودم از این یک هفته کار با مودم سیم کارتی

واقعیت امر من ptp می خواستم ولی به دلیل شرایط کرونایی که امکان ( دنبال خرید رفتن در محیط های شلوغ ، همچنین نصب و راه اندازی تجهیزات نبود برام )

و مزایای سیم کارتی از جمله پرتابل بودن یه برق شهر یا باتری 12 ولت ، فعلا به سیم کارتی بسنده کردم ،
اما تست اینترنت همراه اول ایرانسل و مبین نت ::
با جمع آوری اطلاعات و پرسجو ، شبکه اصلی این سه تا شرکت هستن ،

همراه اول : فقط fdd باند مورد استفاده 3 و 7

ایرانسل : fdd باند 1 و tdd باند 42

مبین نت ( سهام دار اصلی همراه اول ) : فقط tdd باند 42
---------------------------------------------------

ایرانسل گویا هرجایی که دکل داره هم Tdd داره و هم fdd ولی سرعت و پینگش ش در هیچ حالتی ثابت نیست ، گاهی 50 مگابیت گاهی 240 کیلوبایت ، پینگ هم همین طور و همچنین هیچ فرقی بین fdd و tdd من ندیدم
-------------------------------
همراه اول هم همین طور سرعتش خیلی نوسان داره بیتشر از ایرانسل ، ولی پینگ ش با توجه به آنتن دهی قوی تر کمتره و گاهی اوقات زیر 35 هم میاد ، ولی نوسان سرعتش به هیچ وجه معقول نبود .
-------------------------------------
مبین نت : آنتن دهی به نسبت دوتای بالا ضعیف تر بود ، ولی در هر حال سرعت ش پایداره اکثر مواقع و پینگ هم محدوده چهل البته برای سایت های داخلی و در کل از دوتای بالایی پایدار تره )
-------------------------------------
در کل هر شرکتی ( ماهان ، شاتل ، و غیره بسترش شرکت همراه اول و ایرانسله

**** ولی چند شرکت پرسیدم گفتن tdd میدیم ولی در بستر همراه اول )

ولی خود همرا اول Tdd به شخصه اصلا ارائه نمیده ،

همچنین اینا اطلاعات چند روزه من بود ، مسلما شاید غلط باشه و همچنین طبق مناطق مختلف فرق خواهد داشت .

reza_aghazadeeh
11-09-2020, 05:15 PM
حالا سوال اساسی ؟؟؟؟

الان امکان داره مبین نت فریمور رو آپدیت کنه ، و قفل کنه ؟؟؟؟ مودم من هیچ ربطی به اپراتورها نداره ، و به عبارتی free ه
تو مطالب خودنم انگار این کار رو انجام میده ؟؟؟

سوال اساسی دوم ، دوستان کارهایی برای تقویت آنتن دهی انجام دادن ؟؟

kian525
11-10-2020, 08:31 PM
سیم ایرانسل بنداز توش

منظورم روش آنلاک کردن هست....

saber73
11-11-2020, 03:19 AM
حالا سوال اساسی ؟؟؟؟

الان امکان داره مبین نت فریمور رو آپدیت کنه ، و قفل کنه ؟؟؟؟ مودم من هیچ ربطی به اپراتورها نداره ، و به عبارتی free ه
تو مطالب خودنم انگار این کار رو انجام میده ؟؟؟

سوال اساسی دوم ، دوستان کارهایی برای تقویت آنتن دهی انجام دادن ؟؟

مودم واقعا جنرال باشه و فریمور روی خود مودم هم جنرال باشه و بک اپ فریمور و اطلاعات nvram مودم هم واقعا ماله همون مودم جنرال و اصلی باشه امکان نداره با قرار دادن سیم کارت مبین نت رو مودم بیاد مودم شما قفل یا فریمور خود مبین رو بگیره و اپگرید بشه .

reza_aghazadeeh
11-11-2020, 10:57 AM
مودم واقعا جنرال باشه و فریمور روی خود مودم هم جنرال باشه و بک اپ فریمور و اطلاعات nvram مودم هم واقعا ماله همون مودم جنرال و اصلی باشه امکان نداره با قرار دادن سیم کارت مبین نت رو مودم بیاد مودم شما قفل یا فریمور خود مبین رو بگیره و اپگرید بشه .
بسیار ممنون :o

MH.Mousavi
11-11-2020, 03:40 PM
منظورم روش آنلاک کردن هست....
سیم ایرانسل انلاک نمیخواد فقط بندازی توش میاره ولی میخوای انلاک کنی تو پست اول لینک روش انلاک هست

reza_aghazadeeh
11-11-2020, 05:17 PM
دوستان یه شرکتی پیدا کردم ، ادعا میکنه بر بستر همراه اول اینترنت td-lte میدم ، به نظرتون درسته ؟؟؟ یا سیم کارت fdd هست ؟؟؟

MH.Mousavi
11-11-2020, 11:47 PM
دوستان یه شرکتی پیدا کردم ، ادعا میکنه بر بستر همراه اول اینترنت td-lte میدم ، به نظرتون درسته ؟؟؟ یا سیم کارت fdd هست ؟؟؟
نظر خودت چیه؟

kian525
11-12-2020, 02:06 AM
سیم ایرانسل انلاک نمیخواد فقط بندازی توش میاره ولی میخوای انلاک کنی تو پست اول لینک روش انلاک هست

پست اول شامل تعداد زیادی فریمور هست. کدوم یکی رو باید نصب کنم؟

من میخوام مودم کاملا آزاد باشه تا بتونم از هر پروایدری که توی منطقه من بهتر آنتن میده استفاده کنم و ترجیحا مودم رو باز نکنم.

ضمنا فریمور رو چطور باید پچ کرد؟

و نهایتا امکان اضافه کردن آنتن بیرونی برای این مودم حتی بصورت دست ساز هست یا خیر؟

ممنون

reza_aghazadeeh
11-12-2020, 12:45 PM
دوستان میگن تغییر mimo و ca در B612 تاثیری نداره ، ولی بنده با تغییر این گزینه تفاوت های محسوس در پارامترهای سرعت میبینم ، [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

همچنین مقدار mimo در آنتن های متفاوت تغییر پیدا میکنه

kian525
11-13-2020, 01:05 AM

الان چک کردم، فریمور دستگاه این هست:

B612s-15d

81.198.01.02.1524

اصلا میشه کاریش کرد یا نه؟

MH.Mousavi
11-14-2020, 08:59 PM
دوستان میگن تغییر mimo و ca در B612 تاثیری نداره ، ولی بنده با تغییر این گزینه تفاوت های محسوس در پارامترهای سرعت میبینم ، [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

همچنین مقدار mimo در آنتن های متفاوت تغییر پیدا میکنه

همراه اول TDLTE نداره با توجه به اینکه با مبین نت همکاری دارن و TDLTE مبین نت روی همراه اول رومینگ میگنه فروشنده ها به جای اینکه اسم مبین نت رو بگن میگن همراه اول
این مودم Mimo4x4 شما با اون کار خاموش روشنش میکنی بخاطر همین تاثییر میذاره اینا کثیف کاریایی هست که تو فریمورای ایرانی فقط پیدا میشه و تو اورجینال نیست

MH.Mousavi
11-14-2020, 09:00 PM
الان چک کردم، فریمور دستگاه این هست:

B612s-15d

81.198.01.02.1524

اصلا میشه کاریش کرد یا نه؟

اره از پست اول نگاه کن کارایی که نیازه و لینک های مورد نیاز همش هست

MH.Mousavi
11-14-2020, 09:01 PM
پست اول شامل تعداد زیادی فریمور هست. کدوم یکی رو باید نصب کنم؟

من میخوام مودم کاملا آزاد باشه تا بتونم از هر پروایدری که توی منطقه من بهتر آنتن میده استفاده کنم و ترجیحا مودم رو باز نکنم.

ضمنا فریمور رو چطور باید پچ کرد؟

و نهایتا امکان اضافه کردن آنتن بیرونی برای این مودم حتی بصورت دست ساز هست یا خیر؟

ممنون

کلا بعد انلاک هر فریموری بزنی خوبه مثلا فریمور 201 اقای ابیانی خوبه اونو بزن

kian525
11-15-2020, 03:20 AM
کلا بعد انلاک هر فریموری بزنی خوبه مثلا فریمور 201 اقای ابیانی خوبه اونو بزن

درود

ورژنی که آقای ابیانی گذاشتن این هست:

81.201.01.01.234

در عمل از 81.198 خودم به 81.201 تبدیل میشه؟

آنلاک که میگید طی همین آپدیت انجام میشه یا جداگانه باید انجام بشه؟

و مورد بعدی این که تلنت و adb توی این مودم چی هست؟

ببخشید اطلاعات من در این موارد کم هست برای همین میپرسم و این که امروز مودم رو قیمت کردم گفتن 3 میلیون و 600 هزار تومن، نمیخوام کاری کنم از بین بره.

ممنون

MH.Mousavi
11-15-2020, 01:50 PM
درود

ورژنی که آقای ابیانی گذاشتن این هست:

81.201.01.01.234

در عمل از 81.198 خودم به 81.201 تبدیل میشه؟

آنلاک که میگید طی همین آپدیت انجام میشه یا جداگانه باید انجام بشه؟

و مورد بعدی این که تلنت و adb توی این مودم چی هست؟

ببخشید اطلاعات من در این موارد کم هست برای همین میپرسم و این که امروز مودم رو قیمت کردم گفتن 3 میلیون و 600 هزار تومن، نمیخوام کاری کنم از بین بره.

ممنون

فریمور انلاک با فریمور اقای ابیانی فرق میکنه فریمور اقای ابیانی رو بعد از انلاک کردن مودم میتونید بزنید
نلنت دسترسی به کنسول لینوکسیه مودمه کسایی که حرفه ای ترن اگه دسترسی به لینوکس مودم داشته باشن امکانات بیشتری میتونن بگیرن
ADB هم پروتکل انتقال فایل و تبادل اطلاعات از طرف گوگل هست مثلا یه فایل میخوای از سیستمت کپی کنی به مودم از اون استفاده میکنی

reza_aghazadeeh
11-15-2020, 05:49 PM
توسط ادمین حذف شود .

reza_aghazadeeh
11-15-2020, 05:50 PM
همراه اول TDLTE نداره با توجه به اینکه با مبین نت همکاری دارن و TDLTE مبین نت روی همراه اول رومینگ میگنه فروشنده ها به جای اینکه اسم مبین نت رو بگن میگن همراه اول
این مودم Mimo4x4 شما با اون کار خاموش روشنش میکنی بخاطر همین تاثییر میذاره اینا کثیف کاریایی هست که تو فریمورای ایرانی فقط پیدا میشه و تو اورجینال نیست

آفرین
دقیقا
رفتم ته قضیه دراوردم ، دیدم دارن خالی مبندن ، گویا در اصل همراه اول td-lte رو تحت برند مبین نت می فروشه ( چون 80 درصد و شاید الان بیشتر سهاد دار مبین نت همراه اول ه )

kian525
11-15-2020, 06:21 PM
فریمور انلاک با فریمور اقای ابیانی فرق میکنه فریمور اقای ابیانی رو بعد از انلاک کردن مودم میتونید بزنید
نلنت دسترسی به کنسول لینوکسیه مودمه کسایی که حرفه ای ترن اگه دسترسی به لینوکس مودم داشته باشن امکانات بیشتری میتونن بگیرن
ADB هم پروتکل انتقال فایل و تبادل اطلاعات از طرف گوگل هست مثلا یه فایل میخوای از سیستمت کپی کنی به مودم از اون استفاده میکنی

برای آنلاک باید از کدوم فریمور استفاده کنم؟

reza_aghazadeeh
11-15-2020, 09:41 PM
دوستان ،حل شد و بنده هم به جمع فریمورهای ویرایشی ملحق شدم
ممنون به خاطر عزیزان که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات و دانش خود رو در اختیار بقیه میذارن،،
خدا عمر با عزت و توام با سلامتی بده

MH.Mousavi
11-15-2020, 10:30 PM
برای آنلاک باید از کدوم فریمور استفاده کنم؟
عزیز چند بار گفتم تو پست اول دسته بندی شده حداقل یکبار نگاه بنداز کلی سوالاتت حل میشه

MH.Mousavi
11-15-2020, 10:33 PM
دوستان ،حل شد
ممنون به خاطر عزیزان که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات و دانش خود رو در اختیار بقیه میذارن،،
خدا عمر با عزت و توام با سلامتی بده

تونستی قفل کنی رو TD ?

kian525
11-15-2020, 10:44 PM
عزیز چند بار گفتم تو پست اول دسته بندی شده حداقل یکبار نگاه بنداز کلی سوالاتت حل میشه

تنها لینکی که برای آنلاک کردن هست مربوط به این پست هست:

اگر اشتباه نکنم ورژن این برنامه 11.195 هست، ورژن برنامه مودم بنده 81.198 هست. آیا امکان دانگردی روی این موردم هست؟

تا جائی که میدونم امکان دانگرید روی سخت افزار ها به سختی امکان پذیر هست، به همین دلیل هست که سوال کردم.

MH.Mousavi
11-15-2020, 10:52 PM
تنها لینکی که برای آنلاک کردن هست مربوط به این پست هست:

اگر اشتباه نکنم ورژن این برنامه 11.195 هست، ورژن برنامه مودم بنده 81.198 هست. آیا امکان دانگردی روی این موردم هست؟

تا جائی که میدونم امکان دانگرید روی سخت افزار ها به سختی امکان پذیر هست، به همین دلیل هست که سوال کردم.

نه تاحالا که برای کسی مشکلی پیش نیومده

reza_aghazadeeh
11-16-2020, 01:16 AM
تونستی قفل کنی رو TD ?
هنوز تست نکردم
همچنین سرعت های بالاتر از 40 مگابیت در منطقه ای که من هستم،، امکان نداره ، در حداکثر آنتن دهی تست کردم ولی بالاتر از 5.5 مگابایت نرفت
فک کنم بستگی به تکنولوژی bts ها داره

MH.Mousavi
11-16-2020, 01:25 AM
نمیدونم مگه شمارشون چجوری شده؟
اره رو BTS ها مایمو فعال نباشه اونچنان تغییر سرعتی نمیتونی داشته باشی

matinzd77
11-18-2020, 11:49 AM
سلام دوستان

من سیستمم این خطا رو میده کسی میدونه مشکلش چیه؟

A request for the USB device descriptor failed.

MH.Mousavi
11-18-2020, 01:01 PM
سلام دوستان

من سیستمم این خطا رو میده کسی میدونه مشکلش چیه؟

A request for the USB device descriptor failed.

یا کابل رو اشتباه لحیم کردی یا ویندوزت 10 هست و فایل رجیستری مربوط بهش رو اجرا نکردی

matinzd77
11-18-2020, 01:50 PM
یا کابل رو اشتباه لحیم کردی یا ویندوزت 10 هست و فایل رجیستری مربوط بهش رو اجرا نکردی

همرو نصب کردم لحیمم ممکنه برد رو خراب کرده باشه ؟؟ چون من هیچ جا همچین اروری ندیدم :(

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza_aghazadeeh
11-18-2020, 06:29 PM
همرو نصب کردم لحیمم ممکنه برد رو خراب کرده باشه ؟؟ چون من هیچ جا همچین اروری ندیدم :(

فک کنم درایور مودم نصب نشده

matinzd77
11-19-2020, 12:54 AM
فک کنم درایور مودم نصب نشده

به نظرتون لحیم کاری که ایراد نداره؟!

MH.Mousavi
11-19-2020, 01:29 AM
به نظرتون لحیم کاری که ایراد نداره؟!
خیلی کثیف کاری کردی ولی فک نکنم ایراد داشته باشه
مودم وقتی خاموشه اتصال بوت پوینت رو نگه میداری بعد پاور وصل کنی؟ فک کنم مشکلت این باشه چون تا این کارو انجام ندی یو اس بی فعال نمیشه که کامپیوتر بشناسه

matinzd77
11-19-2020, 03:54 AM
خیلی کثیف کاری کردی ولی فک نکنم ایراد داشته باشه
مودم وقتی خاموشه اتصال بوت پوینت رو نگه میداری بعد پاور وصل کنی؟ فک کنم مشکلت این باشه چون تا این کارو انجام ندی یو اس بی فعال نمیشه که کامپیوتر بشناسه

آره حیلی وقت بود لحیم کاری نکرده بودم :))) آره چراغا هم روشن نمیشه دقیقا طبق همون نکته ای که گفته شده. حالا دیوایس هست ولی این حطا رو دارم :((

MH.Mousavi
11-19-2020, 07:27 PM
آره حیلی وقت بود لحیم کاری نکرده بودم :))) آره چراغا هم روشن نمیشه دقیقا طبق همون نکته ای که گفته شده. حالا دیوایس هست ولی این حطا رو دارم :((

چه خطایی داری؟
ممکنه اون رجیستری که مربوط به ویندوز 10 هست اجرا نکردی یا درست انجام نشده با ویندوز 7 تست کن

matinzd77
11-21-2020, 02:05 PM
چه خطایی داری؟
ممکنه اون رجیستری که مربوط به ویندوز 10 هست اجرا نکردی یا درست انجام نشده با ویندوز 7 تست کن

رحیستری به درستی اجرا شده. متاسفانه الان هر کاری می کنم بوت پوینت هم میگیرم لحیم ها هم درسته ولی دیوایس نمیاد. همون جوری که گفتین چراغ مودم هم روشن نمیشه ولی usb نمیاد. اون موقع که پست گذاشتم شد ولی الان هر کاری می کنم نمیشه.

mj64646464
11-21-2020, 03:46 PM
از اونجایی که مطالب یه کم سر در گم هستن

به ترتیب کارهایی که برای آنلاک کردن نیاز هست رو مینویسم

1-بازکردن مودم، لحیم کاری و ادامه داستان طبق این آموزش [Only registered and activated users can see links]
توضیحات تکمیلی آموزش:
نصب فیرمور حدود 10 دقیقه طول میکشه
بعد از اتمام نصب همچین صفحه ای داریم:

از این فیرمور برای آنلاک کردن استفاده کنید [Only registered and activated users can see links] ، نسخه 195

الف- اگر در ویندوز 10 هستید،برای نصب درایورها ،نیاز هست این راهکار رو انجام بدید [Only registered and activated users can see links]

ب- بعد از اینکه مودم رو در حالت بوت روشن کردید، باید device manager ویندوز رو چک کنید که تمامی درایور ها نصب شده باشند.
هر درایور با علامت تعجبی که بعد از کابل usb نصب میکنید، باید نصب بشه، تمامی درایورهای مورد نیاز توی همون فولدری که توی قسمت الف هست کفایت میکنه

2- برای آنلاک کردن مودم، بعد از نصب فیرمور، کابل USBرو جدا کنید، مودم رو روشن کنید (حالت عادی) و بهش وصل بشید.

این فایل رو دانلود کنید

محتویات فایل دانلود شده رو درون یک فولدر با نام انگلیسی، مثلا unlock بریزید.

IP دسترسی به تنظیمات مودمتون رو چک کنید، ببینید که آیا 192.168.0.1 هست یا 192.168.1.1

فایل GO.cmd رو با Notepad باز کنید

adb connect 192.168.0.1:5555
اگه دسترسی به پنل مودمتون 192.168.1.1 باشه، کد رو به

adb connect 192.168.1.1:5555
تغییر بدید و فایل رو اجرا کنید.

بعدش با چند تا پیعام نشون میده مودم آنلاک شده.

بعد از اون میتونید فیرمور جدیدتری خواستید رو نصب کنید.

برای نصب فیرمورهای بعدی، مثلا فیرمور فریمور ویرایش شده ایرانسل نسخه 81.201.01.01.234 با قابلیت انتخاب باند، adb+telnet و غیرفعال شدن Tr069 توسط abaiyani ([Only registered and activated users can see links])
برای آپگرید بنظرم بهتره شماره به شماره آپدیت کنید

مثل ۱۹۵ بعدش ۱۹۷، بعد ۱۹۸ بعد ۲۰۱

بعد از دانلود فایل،
مودم رو به حالت بوت ببرید.
فایل دانلود شده رو باز کنید.
فایل install.bat رو اجرا کنید.

برای بار اول ممکنه نصب انجام نشه و سریع دو تا فایل نصب بشه و تمام بشه
دوباره Install.bat رو اجرا کنید، تا برنامه نصب کننده ،مثل تصویر زیر شروع به نصب فیرمور نماید.

دقت کنید که نصب فیرمور حدود 10 دقیقه طول میکشه، اگه زمانی که برا نصب اتفاق می افته کمتر از 2 دقیقه باشه، فیرمور نصب نشده!!!!

با تشکر از همه دوستانی که زحمت کشیدند.

یه تجربه هم اضاف کنم، با توجه به اینکه ممکنه بعضی ها مکانشون آنتن دهی خوبی نداشته باشه، راهکار گرفتن سیگنال بیشتر اینه که یه فویل ضخیم آلومینومی بزنید پشت مودم، و مودم رو در راستای جهت سیگنال قرار بدید، اونقدر مودم رو بچرخونید تا جهت سیگنال رو پیدا کنید و آنتنون پر بشه

من آنتم 2 سیگنال بود با این روش رسوندمش به 5 سیگنال!!!

mj64646464
11-21-2020, 07:13 PM
دوستان من یه مشکل جدی برخوردم، بنظر میاد که WebUI مودم من بعد از آپدیت دیگه نمیاد

اینا رو تست کردم:
B612_UPDATE_11.195.03.00.1445moded فقط یوزر پسورد میپرسه و هیچ

B612-UPDATE-81-201-01-01-234-sec-M-AT-Mod3-9 این اصلا برا من WebUI نمیاره، مودم کار میکنه ولی دسترسی به تنظیمات ندارم، 192.168.1.1 که میزنم هیچی نمیاد، با 192.168.0.1 هم امتحان کردم نشد.

ویرایش: بعد از اینکه نسخه 198 رو نصب کردم و بعدش این فیرمور رو نصب کردم، WebUI هم درست شد با آدرس 192.168.1.1

تست سرعت

فریمور مود شده مودم b612s-25d ورژن :11.197.03.00.00
([Only registered and activated users can see links])
این جواب داد و درست شد.

تست سرعت با سیم همراه اول
IP CODE
آی پی دسترسی به Web UI[CODE]192.168.8.1

نسخه مود شده فریمور : 81.198.13.01.234 با ظاهر کاملا جنرال هواوی ([Only registered and activated users can see links])

روش نصب: مودم رو به بوت میبزیم، همون داستان کابل و لحیم و اینا... بعدش دانلود فایل فیرمور و کپی کردن محتویات فایل زیپ در فولدر update
دانلود فایل اینستالر از اینجا ([Only registered and activated users can see links])، رمزش netwiz.ir هست، کپی کردن محتویات این فایل درون فولدر update
اجرای FLASHER.bat و ادامه داستان.

تست سرعت

آی پی دسترسی به Web UI
192.168.1.1

بنظر از همه پرسرعت تر همین نسخه 198 باشه.

ممنون از همگی

امیدوارم این اطلاعات بدردتون خورده باشه.

maj2maj
11-21-2020, 11:16 PM
سلام مودم ایرانسل آی شصت با اخرین نسخه فریمور 81.... دارم درضمن مودم لاک هستم حالا خواستم هم آنلاکش کنم هم به بهترین فریموری که شما پیشنهاد میدین تغییرش بدم
لطف کنین لینک دانلود اون فریمور و آموزش کامل آنلاکش رو توضیح بدین ممنون از زحماتتون

mj64646464
11-22-2020, 01:47 AM
سلام مودم ایرانسل آی شصت با اخرین نسخه فریمور 81.... دارم درضمن مودم لاک هستم حالا خواستم هم آنلاکش کنم هم به بهترین فریموری که شما پیشنهاد میدین تغییرش بدم
لطف کنین لینک دانلود اون فریمور و آموزش کامل آنلاکش رو توضیح بدین ممنون از زحماتتون
سلام
داداش حداقل همین صفحه رو میخوندی، دو تا پست قبلی بصورت کامل فک کنم توضیح دادم

MH.Mousavi
11-22-2020, 11:07 AM

1-بازکردن مودم، لحیم کاری و ادامه داستان طبق این آموزش [Only registered and activated users can see links]
توضیحات تکمیلی آموزش:

از این فیرمور برای آنلاک کردن استفاده کنید [Only registered and activated users can see links] ، نسخه 195

الف- اگر در ویندوز 10 هستید،برای نصب درایورها ،نیاز هست این راهکار رو انجام بدید [Only registered and activated users can see links]

ب- بعد از اینکه مودم رو در حالت بوت روشن کردید، باید device manager ویندوز رو چک کنید که تمامی درایور ها نصب شده باشند.
هر درایور با علامت تعجبی که بعد از کابل usb نصب میکنید، باید نصب بشه، تمامی درایورهای مورد نیاز توی همون فولدری که توی قسمت الف هست کفایت میکنه

2- برای آنلاک کردن مودم، بعد از نصب فیرمور، کابل USBرو جدا کنید، مودم رو روشن کنید (حالت عادی) و بهش وصل بشید.

این فایل رو دانلود کنید

IP دسترسی به تنظیمات مودمتون رو چک کنید، ببینید که آیا 192.168.0.1 هست یا 192.168.1.1

برای نصب فیرمورهای بعدی، مثلا فیرمور فریمور ویرایش شده ایرانسل نسخه 81.201.01.01.234 با قابلیت انتخاب باند، adb+telnet و غیرفعال شدن Tr069 توسط abaiyani ([Only registered and activated users can see links])

بعد از دانلود فایل،

دوباره Install.bat رو اجرا کنید، تا برنامه نصب کننده ،مثل تصویر زیر شروع به نصب فیرمور نماید.

دقت کنید که نصب فیرمور حدود 10 دقیقه طول میکشه، اگه زمانی که برا نصب اتفاق می افته کمتر از 2 دقیقه باشه، فیرمور نصب نشده!!!!

یه تجربه هم اضاف کنم، با توجه به اینکه ممکنه بعضی ها مکانشون آنتن دهی خوبی نداشته باشه، راهکار گرفتن سیگنال بیشتر اینه که یه فویل ضخیم آلومینومی بزنید پشت مودم، و مودم رو در راستای جهت سیگنال قرار بدید، اونقدر مودم رو بچرخونید تا جهت سیگنال رو پیدا کنید و آنتنون پر بشه

دادا دستت درد نکنه پستت خیلی مفید بود اون فویل رو هم باید امتحان کنم سیگنال منم خیلی ضعیفه

ماکان
11-23-2020, 11:55 AM
مودم اسیاتک هم انلاک میشه ؟

MH.Mousavi
11-23-2020, 09:53 PM
مودم اسیاتک هم انلاک میشه ؟
اکه همون I60 رو منظورته اره انلاک میشه

NOCTURNE
11-26-2020, 08:06 PM
دادا دستت درد نکنه پستت خیلی مفید بود اون فویل رو هم باید امتحان کنم سیگنال منم خیلی ضعیفه

سلام ممنون از مطلب خوبتون
یه سوال داشتم در فرآیند نصب فریم ور قبلی کامل پاک میشه توسط نرم افزار اگر اینطور هست پس نباید لزومی به نصب پله ای فریمور از 195 به 201 باشه؟؟ اگر بازم به نظرتون بهتره این فایل ها رو دارید میشه لینکش رو بدید چون که اونایی که من دارم داخلشون فایل install.bat نیست ورژن 196 و 198 رو دارم فایل balong_flash.exe و flasher.bat هست و توی یکش هم فقط balong_flash.exe هست من نمیدونم چی کار میکنن اینا دقیقا

درمورد فویل هم ممنون باید تست کنم حتما:D

آپدیت:،فویل رو تست کردم تاثیر خاصی توی شاخص های کیفیت و سیگنال ندیدم عکسشو میزارم ببینید من دور اون نوار پلاسنیکی فویل نپیچیدم فقط

MH.Mousavi
11-26-2020, 10:39 PM
سلام ممنون از مطلب خوبتون
یه سوال داشتم در فرآیند نصب فریم ور قبلی کامل پاک میشه توسط نرم افزار اگر اینطور هست پس نباید لزومی به نصب پله ای فریمور از 195 به 201 باشه؟؟ اگر بازم به نظرتون بهتره این فایل ها رو دارید میشه لینکش رو بدید چون که اونایی که من دارم داخلشون فایل install.bat نیست ورژن 196 و 198 رو دارم فایل balong_flash.exe و flasher.bat هست و توی یکش هم فقط balong_flash.exe هست من نمیدونم چی کار میکنن اینا دقیقا

درمورد فویل هم ممنون باید تست کنم حتما:D
سلام
بله قبلی پاک میشه
balong_flash برنامه ایه که وصل میشه به پورت مودم و فریمور رو میریزه
flasher هم برای راحتی کار نوشتن که یه دستور بیشتر توش نیست اسم فایل balong_flash بعد شماره پورت یا انتخاب اتوماتیک بعدش هم اسم فریمور

MH.Mousavi
11-26-2020, 11:40 PM
فویل رو تست کردم تاثیر خاصی توی شاخص های کیفیت و سیگنال ندیدم عکسشو میزارم ببینید من دور اون نوار پلاسنیکی فویل نپیچیدم فقط

به طرف انتن هم گفته بچرخونید چرخوندید؟

NOCTURNE
11-27-2020, 11:10 PM
به طرف انتن هم گفته بچرخونید چرخوندید؟
بله حتی 1 درصد هم تغییر نکرد الان دوستم از تبریز هم این کارو کرد تاثیری نداشته
شما راهی بلدید موقعیت دکل های ایرانسل رو نشون بده من تو اینترنت پیدا نکردم

reza_aghazadeeh
11-29-2020, 01:23 AM
تجربه خودم از یافتن دکل ها، منطقه ای که هستم رو کاملا گشتم و تمامی دکل ها رو شناسائی کردم،،، سه مدل دکل بود، یکی برای همراه اول که از قدیم الایام یک ستون مقطع 8 ضلعی،،، دومین دکل سازه مثلثی که برای ایرانسل،، نوع سوم دکل که سازه مثلثی بود ولی بزرگتر و قوی تر از ایرانسل،، روی این دکل بر خلاف دو مدل دکل اول،، تجهیزات زیادی نصبه و چندین مدل رادیو وایرلس و گیرنده و فرستنده نصب بود، نظر خودم اینه که دکل مخصوص اینترنت شرکت ها و td-lte از روی این دکل هاست. و تعدادش کمتر از دو دکل اولی بود،، در منطقه من جمعا سه تا

miladbarzegar73
11-29-2020, 05:36 PM
....................

MH.Mousavi
11-29-2020, 07:47 PM
سلام به اساتید
اقایون من مودم رو باز کردم لحیم کاری رو انجام دادم و سیم کارت همراه اول رو قرار دادم تو مودم و تونستم فریمور ۱۹۵ رو نصب کنم ولی انلاک نشد
ینی یه فولدر به نام انلاک رو که باز میکنم دوتا فایل به نام go و adb هستش که وقتی فایل go رو اجرا میکنم ب انگلیسی میگه متصل نشد
اینجا نمیتونم اپلود کنم اگه کسی لطف کنه ایدی تلگرام بده عکس میگیرم میفرستم ببینه اگر متوجه نشدین
ورژن قبلیم ۲۰۱ بود الان اومده رو ۱۹۵ فقط انلاک نشده
دوباره ایرانسل رو گذاشتم تو مودم انتن داد ولی با همراه اول میزنه no service

عکس تو پیکوفایل اپلود کن لینکشو بده اینجا بچه ها کمک کنن ممنکنه IP که تو go تنظیم شده اشتباس

miladbarzegar73
12-01-2020, 02:08 AM
خداروشکر درست شد با سیستم خودم که ویندوز هفت بود فایل go اجرا نمیشد ینی میگفت متصل نشد و ارور ۱۲۳ میداد ولی امروز فقط فایل go رو روی لپتاپ با ویندوز 8.1 کپی کردم مودم رو با کابل وصل کردم و فایل رو اجرا کردم خیلی راحت مودم انلاک شد بدون هیچ دردسری فک کنم سیستم خودم مشکل داشت

miladbarzegar73
12-02-2020, 06:33 AM
سلام وقت همگی بخیر
الان به یک مشکل دیگه بر خوردم،من فایل فریم ور ۲۰۱ ادیت شده رو دان کردم مودم ذو با یو اس بی به کامپیوتر وصل کردم اتصال بوت پین هم وصل بود ،فریم ور رو در cmd اجرا کردم اخرش هم مودمو ریست کردم ولی از اون ب بعد هر کاری میکنم نمیتونم به صفحه مودم وارد بشم(۱۹۲.۱۶۸.۱.۱)تمام سایتها رو باز میکنه الّی این ادرسو ینی همینجوری توی لودینگ میمونه و چیزی نمیاره،باز دوباره نسخه ۱۹۵ رو نصب کردم بازم نمیتونم به صفحه مودم برم ،چاره چیه؟کسی راهکاری بلده بتونم درستش کنم؟؟

arya2121
12-02-2020, 06:41 PM
سلام وقت همگی بخیر
الان به یک مشکل دیگه بر خوردم،من فایل فریم ور ۲۰۱ ادیت شده رو دان کردم مودم ذو با یو اس بی به کامپیوتر وصل کردم اتصال بوت پین هم وصل بود ،فریم ور رو در cmd اجرا کردم اخرش هم مودمو ریست کردم ولی از اون ب بعد هر کاری میکنم نمیتونم به صفحه مودم وارد بشم(۱۹۲.۱۶۸.۱.۱)تمام سایتها رو باز میکنه الّی این ادرسو ینی همینجوری توی لودینگ میمونه و چیزی نمیاره،باز دوباره نسخه ۱۹۵ رو نصب کردم بازم نمیتونم به صفحه مودم برم ،چاره چیه؟کسی راهکاری بلده بتونم درستش کنم؟؟

192.168.8.1
امتحان کن

miladbarzegar73
12-02-2020, 07:07 PM
اینم امتحان کردم چیزی نمیاره تو لودینگ میمونه،،،با برنامه IPconfig ای پی مودمو در اوردم گفتم شاید من دارم اشتباه میزنم ولی همون 192.168.1.1 بود

اساتید لطفا ی ترفندی چیزی بگین شاید ی فرجی شد

MH.Mousavi
12-02-2020, 10:18 PM
سلام وقت همگی بخیر

احتمالا وی پی انی چیزی رو سیستمت نیست؟ یه بار دیگه 201 بریز با گوشی وصل شو برو تو پنل

miladbarzegar73
12-03-2020, 03:48 AM
امروز دوباره ۲۰۱ رو ریختم ولی بازم وصل نمیشه،نه با گوشی نه پا پی سی
اصلا نمیدونم اپدیت نصب شده یا نه چون عملا نمیتونم به صفحه مودم وصل بشم و به اطلاعات مودم دسترسی داشته باشم ،هیچ وی پی انی وصل نیست،تا زمانی که ۱۹۵ رو ریخته بودم راحت وصل میشدم و تنظیماتشو مثل رمز وای فای تغییر میدادم از روزی که فایل ۲۰۱ رو روی مودم ریختم دیگه وصل نشد،،،نمیدونم فایل مشکل داشت یا من تو نصب اشتباه کردم،،هزار بار مودمو ریست فکتوری کردم هیچ افاقه ای نکرد،،،واقعا نمیدونم باید چیکارش کنم،،حتی با برنامه (های لینک) هم متصل نمیشه بعداز اپدیت به ۲۰۱

mj64646464
12-03-2020, 05:13 AM

فویلی که استفاده میکنید باید ضخیم باشه که سیگنال ازش رد نشه، این فویل های رولی تاثیری ندارن

یه مدل فویل هست، متری هستند، ارتفاعشون یک متره، طولشون هم فک کنم ۱ الی ۲ متر هست. و خیلی ضخیم هستند.
فویل رو حدود ۵ سانت بیشتر از اندازه مودم از هر طرف با قیچی برش بزنید.

قبل از نصب فویل حتما، اونو صاف صاف کنید، که اعوجاج امواج بوجود نیاد.

تا جایی که امکان داره فویل رو سوراخ و یا برش ندید.

قبل از اینکه فویل رو به مودم بچسبونید، فویل رو وقتی که صاف و صیقلی هست، به فاصله ۲ الی ۵ سانتی متری پشت مودم قرار بدید و با ریگلاژ کردن فاصله ببینید آیا تغییری دارید یا نه؟

برای پیدا کردن جهت مودم هم یه راه کار ساده اونم اینه که فویل رو جلو*مودم بذارید ببینید سیگنال کم میشه یا نه

اگه سیگنال کم نمیشه، یعنی فویلتون نازک هست و دلیل دیگه هم اینه که مودم در مسیر سیگنال نیست.

اول مطمین بشید که فویل توانایی سد کردن سیگنال رو داشته باشه، حالا بعد من اگه وقت کردم فیلمش رو میفرستم براتون از اینکه چقدر تغییر حاصل میشه.

من دقیقا از ۲ سیگنال رسیدم به ۵ سیگنال

فقط قبل از نصب فویل تست کنید که آیا فویلی که گرفتید توانایی سد کردن سیگنال رو داره یا نه؟

mj64646464
12-03-2020, 05:21 AM
اصلا نمیدونم اپدیت نصب شده یا نه چون عملا نمیتونم به صفحه مودم وصل بشم و به اطلاعات مودم دسترسی داشته باشم ،هیچ وی پی انی وصل نیست،تا زمانی که ۱۹۵ رو ریخته بودم راحت وصل میشدم و تنظیماتشو مثل رمز وای فای تغییر میدادم از روزی که فایل ۲۰۱ رو روی مودم ریختم دیگه وصل نشد،،،نمیدونم فایل مشکل داشت یا من تو نصب اشتباه کردم،،هزار بار مودمو ریست فکتوری کردم هیچ افاقه ای نکرد،،،واقعا نمیدونم باید چیکارش کنم،،حتی با برنامه (های لینک) هم متصل نمیشه بعداز اپدیت به ۲۰۱

سلام وقت همگی بخیر
سلام منم همین مشکل رو داشتم و مثل اینکه دارم

بدون سیم کارت که اصلا نمیاره اینترفیس تحت وب رو

باید سیم کارت بذاری، اینترنت که اورد، اونموقع امتحان کن.
یکی از مشکلاتی که بعد آنلاک کردن اتفاق می افته همین قضیه هست، البته شاید بخاطر فیرمورهای مود شده هست.

فیرمور ها رو از شماره پایین به بالا پشت سر هم نصب کنید.

یهو از ۱۹۵ نپرید رو ۲۰۱

۱۹۵ بعدش ۱۹۷ ۱۹۸ ۲۰۱
من اینجوری نتیجه گرفتم

تو چند پست قبل توضیح دادم این قضیه رو

MH.Mousavi
12-03-2020, 03:57 PM

این فریموری که اینجاس نصب کن درست میشه

miladbarzegar73
12-03-2020, 09:36 PM
این فریم وری که گفتی هم انجام دادم بازم نشد

ی بار دیگه از اول ۱۹۵ بعد ۱۹۷ بعد ۱۹۸ و ۲۰۱ رو ریختم بازم نشد

فک کنم دیگه راهی نداشته باشه بشه درستش کرد هیچ کاری نمیتونم با مودم بکنم فقط باید از نت استفاده کنم اونم بدون هیچ تنظیماتی
ینی راحت قابل هک شدن هم هستwps روشنه و نمیشه کاریش کرد

اینم از شانس ما

miladbarzegar73
12-04-2020, 01:52 AM
................

mj64646464
12-04-2020, 06:07 AM

فک کنم دیگه راهی نداشته باشه بشه درستش کرد هیچ کاری نمیتونم با مودم بکنم فقط باید از نت استفاده کنم اونم بدون هیچ تنظیماتی

اینم از شانس ما
مطمینی فیرمور نصب شده؟ ده دقیقه طول میکشه ها.. ۱۲ مرحله داره، که هر ۱۲ مرحله رو باید بنویسه و پرکنه.

mj64646464
12-04-2020, 06:13 AM

اینم از شانس ما
بعد از نصب هر فیرمور، دکمه ریست رو ۱۰ ثانیه بگیر تا چراغاش خاموش روشن بشه.
بعد مودم رو خاموش کن، بعد مرورگرت رو باز کن، کش مرورگر رو*پاک کن
مودم رو روشن کن، ۲ دقیقه صبر کن، بعد آی پی کانفیگ مودم رو پیدا کن، آی پی رو بزن، صبر کن تا بیاد،،، اینقدر آی پی رو بزن تا لود بشه. برای من روی ۱۹۸ لود شد، روی ۱۹۵ و ۲۰۱ لود نمیشد.

دقت کن آی پی رو*ورژن ۲۰۱، فک منم
۱۹۲.۱۶۸.۸.۱
باشه

یوزر لینترفیس تحت وب میاد، نترس. فقط یه کم حوصله کن.

حتی اگه شده، بعد از آپدیت، سیستمت رو هم ریستارت کن

NOCTURNE
12-04-2020, 10:00 PM
فویلی که استفاده میکنید باید ضخیم باشه که سیگنال ازش رد نشه، این فویل های رولی تاثیری ندارن

یه مدل فویل هست، متری هستند، ارتفاعشون یک متره، طولشون هم فک کنم ۱ الی ۲ متر هست. و خیلی ضخیم هستند.

قبل از اینکه فویل رو به مودم بچسبونید، فویل رو وقتی که صاف و صیقلی هست، به فاصله ۲ الی ۵ سانتی متری پشت مودم قرار بدید و با ریگلاژ کردن فاصله ببینید آیا تغییری دارید یا نه؟

برای پیدا کردن جهت مودم هم یه راه کار ساده اونم اینه که فویل رو جلو*مودم بذارید ببینید سیگنال کم میشه یا نه

اگه سیگنال کم نمیشه، یعنی فویلتون نازک هست و دلیل دیگه هم اینه که مودم در مسیر سیگنال نیست.

اول مطمین بشید که فویل توانایی سد کردن سیگنال رو داشته باشه، حالا بعد من اگه وقت کردم فیلمش رو میفرستم براتون از اینکه چقدر تغییر حاصل میشه.

فقط قبل از نصب فویل تست کنید که آیا فویلی که گرفتید توانایی سد کردن سیگنال رو داره یا نه؟

ممنون از راهنمایی کاملتون حتما امتحان میکنم در اولین فرصت اگر فیلم بزارید که عالی میشه :o:o

ضخامت فویل که خریدید رو نمیدونید ؟ من این فویلی که استفاده کردم روش نوشته ضخیم ولی شاید بازم بدرد نمیخوره

بارم مرسی
------------------------
آپدیت:الان فویل تست گذاشتم جلوی مودم سیگنال کم شد
برای ریگلاژ اگر فاصله مناسب رو پیدا کردم شما روشی دارید تو هوا مسقرش کرد ؟

Masoud-h
12-05-2020, 02:12 PM
من این مودم رو (TFI60) چند روزی هست گرفتم ولی شدیدا مشکل سرعت آپلود دارم سرعت دانلود تو ساعت غیر پیک 40 تا 50 مگابیت هست ولی آپلود 1 مگابیت 5 تا خط آنتن پر هست و حتی روی پشت بوم هم تست کردم هیچ فرقی نداشت
آخرین آپدیت خود ایرانسل نصب شده و از سیم کارت TDLTE استفاده میشه

یه مودم جیبی دی لینک با سیم کارت 4G دارم همزمان با هم تست کردم این مودم دانلود 35 تا 40 مگ داشت و آپلود 18 مگ این مودم 3 تا خط آنتن پر میکنه از 5 تا
هر دو مودم کنار هم هستن و شرایط یکسانی دارن یکی 4G و یکی LTE

arya2121
12-05-2020, 02:45 PM
من این مودم رو (TFI60) چند روزی هست گرفتم ولی شدیدا مشکل سرعت آپلود دارم سرعت دانلود تو ساعت غیر پیک 40 تا 50 مگابیت هست ولی آپلود 1 مگابیت 5 تا خط آنتن پر هست و حتی روی پشت بوم هم تست کردم هیچ فرقی نداشت
آخرین آپدیت خود ایرانسل نصب شده و از سیم کارت TDLTE استفاده میشه

یه مودم جیبی دی لینک با سیم کارت 4G دارم همزمان با هم تست کردم این مودم دانلود 35 تا 40 مگ داشت و آپلود 18 مگ این مودم 3 تا خط آنتن پر میکنه از 5 تا
هر دو مودم کنار هم هستن و شرایط یکسانی دارن یکی 4G و یکی LTE

td ایرانسل آپلولدش حداکثر 8 مگابیت هست
نباید با FD مقایسه کنید

Masoud-h
12-05-2020, 03:31 PM
td ایرانسل آپلولدش حداکثر 8 مگابیت هست
نباید با FD مقایسه کنید

TD مث باید سرعت بالاتری بده حداقل 4 مگ رو باید بده نه دیگه 1 2 مگ

NOCTURNE
12-05-2020, 03:38 PM
TD مث باید سرعت بالاتری بده حداقل 4 مگ رو باید بده نه دیگه 1 2 مگ
حداکثر سرعت آپلود من که خیلی دیگه عالی باشه تا 8 مگ میره که تقریبا 80 درصد مواقع اینطور نیست و معمولا 3 الی 4 نوسان میکنه با 5 خط و کیفیت سیگنال روی متوسط تا خوب و نه عالی

راستی یه چیز جالب بهتون بگم که خیلی عجیبه برای من سرعت شما به سیگنال قطعا ربط داره ولی ممکنه یه جا سیگنال ضعیف تری بگیری اما آپلودت با 3 خط هم اوکی باشه چون حداکثر سرعت آپلود پایین هست فکر کنم مال اون باشه

MH.Mousavi
12-05-2020, 04:41 PM

اینم از شانس ما

اون فریموری که گفتم نصب کن بعدش ریست کن مشکلت حل میشه فقط باید ایپی رو درست بزنی ایپی این فریمورا باهم فرق میکنه یادم نیست ایپی این فریمور چی بود ولی یکی از این 3 تاس
192.168.1.1
192.168.0.1
192.168.8.1
مودمت چیز خاصیش نشده الکی جو خراب شدن نده

miladbarzegar73
12-05-2020, 09:18 PM
اون فریموری که گفتم نصب کن بعدش ریست کن مشکلت حل میشه فقط باید ایپی رو درست بزنی ایپی این فریمورا باهم فرق میکنه یادم نیست ایپی این فریمور چی بود ولی یکی از این 3 تاس
192.168.1.1
192.168.0.1
192.168.8.1
مودمت چیز خاصیش نشده الکی جو خراب شدن نده

سلام

تمام این کارایی ک گفتین انجام دادم نشد

امروز دوباره با ی سیستم دیگه ورژن 195 رو ریختم خدارو شکر درست شد

الان میترسم دوباره اپدیت کنم ی مشکل دیگه پیش بیاد

miladbarzegar73
12-06-2020, 02:50 AM
فکر کنم از اول هم فریم ور های دیگه ای که ریخته بودم نصب نشده بودن،،ولی من فکر میکردم نصب شدن چون webUi مشکل داشت نمیتونستم دقیقا بفمم فریم ور دستگاه چیه

امروز تست کردم ورژن 197 و 198 رو نصب کردم طبق عکس زیر ی سری کارها انجام داد همین در ورژن 201 هم تکرار شد بعد که وارد تنظیمات دستگاه شدم دیدم همون 195 هست و تغییری نکرده لطفا این عکس هارو ببینین مشکل نصب نشدنش چیه

[Only registered and activated users can see links] B5_%DB%B2%DB%B0%DB%B4%DB%B4%DB%B1%DB%B7.jpg

[Only registered and activated users can see links] B5_%DB%B2%DB%B0%DB%B4%DB%B3%DB%B3%DB%B4.jpg

reza_aghazadeeh
12-06-2020, 11:41 PM
دوستان ،من یه آنتن تقویتی گرفتم ،به طور میانگین تمام فرکانس ها حدود 10 دسیبل تقویت انجام میده یعنی از fdd, 1800 بگیر تا 3500 tdd,,, ولی تو tdd مبین نت، جواب نمیده،، برام عجیبه، چطور تو tdd ایرانسل تقویت وجود داره، ولی tdd ملین نت، تضعیف میکنه
از دوستان اگر نظری دارن ممنون میشم بفرمایند

MH.Mousavi
12-06-2020, 11:57 PM
دوستان ،من یه آنتن تقویتی گرفتم ،به طور میانگین تمام فرکانس ها حدود 10 دسیبل تقویت انجام میده یعنی از fdd, 1800 بگیر تا 3500 tdd,,, ولی تو tdd مبین نت، جواب نمیده،، برام عجیبه، چطور تو tdd ایرانسل تقویت وجود داره، ولی tdd ملین نت، تضعیف میکنه

بستگی به قدرت سیگنال نداره ؟ مثلا مبین نت خیلی کم باشه و انتن تاثیری توش نداشته باشه

MH.Mousavi
12-07-2020, 12:01 AM
فکر کنم از اول هم فریم ور های دیگه ای که ریخته بودم نصب نشده بودن،،ولی من فکر میکردم نصب شدن چون webUi مشکل داشت نمیتونستم دقیقا بفمم فریم ور دستگاه چیه

امروز تست کردم ورژن 197 و 198 رو نصب کردم طبق عکس زیر ی سری کارها انجام داد همین در ورژن 201 هم تکرار شد بعد که وارد تنظیمات دستگاه شدم دیدم همون 195 هست و تغییری نکرده لطفا این عکس هارو ببینین مشکل نصب نشدنش چیه

[Only registered and activated users can see links] B5_%DB%B2%DB%B0%DB%B4%DB%B4%DB%B1%DB%B7.jpg

[Only registered and activated users can see links] B5_%DB%B2%DB%B0%DB%B4%DB%B3%DB%B3%DB%B4.jpg

خطا داده فک کنم پورت مودم رو پیدا نکرده

reza_aghazadeeh
12-07-2020, 12:43 AM
بستگی به قدرت سیگنال نداره ؟ مثلا مبین نت خیلی کم باشه و انتن تاثیری توش نداشته باشه

حل شد

maxallstar
12-08-2020, 09:37 PM
سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم من مودم TF I60 ایرانسل دارم ولی بعدا دادم آنلاک کردن الان میخواهم این فریم ویر جدید نسخه ای 11.196.01.01.234 برای مودم آنلاک شده TF I60 میخام استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد و اینکه چطور اگر مشکل پیش نمیاد با این فریم ویر آپدیت کنم میشه توضیح بدهید خیلی ممنون
باتشکر

MH.Mousavi
12-09-2020, 10:51 AM
حل شد
چی بود مشکل؟

MH.Mousavi
12-09-2020, 10:52 AM
سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم من مودم TF I60 ایرانسل دارم ولی بعدا دادم آنلاک کردن الان میخواهم این فریم ویر جدید نسخه ای 11.196.01.01.234 برای مودم آنلاک شده TF I60 میخام استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد و اینکه چطور اگر مشکل پیش نمیاد با این فریم ویر آپدیت کنم میشه توضیح بدهید خیلی ممنون
باتشکر
نه مشکلی پیش نمیاد از پست اول موضوع بخش لینکهای مفید اموزش نصب رو نگاه کن کامل توضیح دادم بعد انجام بده

NOCTURNE
12-09-2020, 05:43 PM

سلام اگر فرکانس مبین نت با یکی از رنج های فرکانسی که آنتن تقویت میکنه یکی باشه نباید مشکلی وجود داشته باشه مگر اینکه مودم آنتن رو قبول نکنه که خیلی کم اتفاق می افته یا مودم تنظیماتش روی آنتن اکسترنال نباشه یا مودم موقع نصب آنتن به خطا دکلی اشتباه رو روش لاک کنه
میشه مدل آنتنتون رو بگید ما هم بدونیم

reza_aghazadeeh
12-11-2020, 05:44 PM
حل شد ������������

لوکیشن مناسبی برای آنتن و Bts مبین نت نبود
می خوام این چنین چیزی برای مودم بسازم ، نظرتون چیه ؟؟

یعنی مودم بره داخلش

چون بررسی کردم فرکانس های مزاحم باعث افزایش نویز سیستم میشه ، به این طریق هم نویز اطراف گرفته میشه و همچنین تجمعیه فرکانس میشه ،

نکته مهم ::وقتی نزدیک دکل هستی همه جا مملو از توان مورد نیازه ، ولی وقتی از دکل دور میشی ، سیستم زمانی بهترین ارتباط رو میگیره که point to point بشه ، یعنی مودم زمانی قدرت خوبی داره که به دکل دید داشته باشه .

MH.Mousavi
12-11-2020, 09:51 PM
جالبه اخه اینا همه باید مهندسی بشه اندازه هاش برای فرکانسای مختلف ولی بد نیست بسازی اگه خوب باشه بگی خیلیا مثل من مشکل آنتن دهی دارن

reza_aghazadeeh
12-12-2020, 12:47 AM
جالبه اخه اینا همه باید مهندسی بشه اندازه هاش برای فرکانسای مختلف ولی بد نیست بسازی اگه خوب باشه بگی خیلیا مثل من مشکل آنتن دهی دارن

شما از چه شرکتی خدماتی می گیری؟

MH.Mousavi
12-13-2020, 07:47 PM
شما از چه شرکتی خدماتی می گیری؟
آیرانسل TDLTE

reza_aghazadeeh
12-13-2020, 11:24 PM
آیرانسل TDLTE

آنتن تقویتی تست کردین
مثل آنتن گروه ngi؟

Haji1368
12-14-2020, 07:36 AM
مو مودم i60 انلاک شده با فریم 201 خود ایرانسل دارم این فریم 3.9 را می توانم از طریق لوکال نصب کنم؟ مشکلی پیش نمی اید؟

MH.Mousavi
12-14-2020, 10:56 AM
آنتن تقویتی تست کردین
مثل آنتن گروه ngi؟
نه آخه من قبلا تحقیق کردم نوشته بودن چون فرکانس این باند بالاس انتن هاش هم کوچیک و در حد چند سانتیمتره برای همین انتن داخلی خود مودم بهترین انتنه بیشتر رو فرکانسای بالا انتنای جهت دار وجود داشت که باید بالا پشت بوم میزاشتی که بدرد استفاده من نمیخورد

MH.Mousavi
12-14-2020, 10:56 AM
مو مودم i60 انلاک شده با فریم 201 خود ایرانسل دارم این فریم 3.9 را می توانم از طریق لوکال نصب کنم؟ مشکلی پیش نمی اید؟

نه نمیتونید باید لحیم کاری کنید

Haji1368
12-14-2020, 07:58 PM
مودم انلاک و لحیم شده و ته سیم ها هم به usb وصله و حتی کلید مینیاتوری هم داره
حال نحوه نصب؟؟

reza_aghazadeeh
12-16-2020, 06:33 PM
در عجب م چرا مودم ،رفته رفته میره آنتن هایی وصل میشه که آنتن دهی ضعیف تر دارن
یعنی پله پله میره آنتنی وصل میشه که خیلی ضعیفه،
روشن که میکنی، اول قوی ترین آنتن، یه کم بعد رو متوسط سویچ میکنه، بعد از یکی دو ساعت هم میره رو آنتن خیلی ضعیف سویچ میکنه

MH.Mousavi
12-17-2020, 01:43 PM
در عجب م چرا مودم ،رفته رفته میره آنتن هایی وصل میشه که آنتن دهی ضعیف تر دارن
یعنی پله پله میره آنتنی وصل میشه که خیلی ضعیفه،
روشن که میکنی، اول قوی ترین آنتن، یه کم بعد رو متوسط سویچ میکنه، بعد از یکی دو ساعت هم میره رو آنتن خیلی ضعیف سویچ میکنه

دیگه شرکتای تولید کننده از سمت کیفیت بالاتر دارن به سمت فروش بیشنر میرن شما جنسای ژاپنی رو هم ببینی قدیم یه دستگاه چینی میخرید تا همین الانش کار میکرد میدیدی 30-40 سال یه جنسشون کار میکرد ولی جنسایی که الان میزنن کاراییش محدود به چند ساله تا بتونن بیشتر بفروشن
مودمای چینی هم که تکلیفشون مشخصه برای پایین اوردن فیمت از همه چی میزنن

MH.Mousavi
12-17-2020, 01:45 PM
مودم انلاک و لحیم شده و ته سیم ها هم به usb وصله و حتی کلید مینیاتوری هم داره
حال نحوه نصب؟؟

سلام نحوه نصب چی؟
همه قریمور نصب کردی هم انلاک کردی دیگه
بازم همه راهنماها لینکش تو پست اول هست اونجارو بخون چیزی مد نظرت بود که پبدا نکردی بپرس

reza_aghazadeeh
12-17-2020, 05:25 PM
دیگه شرکتای تولید کننده از سمت کیفیت بالاتر دارن به سمت فروش بیشنر میرن شما جنسای ژاپنی رو هم ببینی قدیم یه دستگاه چینی میخرید تا همین الانش کار میکرد میدیدی 30-40 سال یه جنسشون کار میکرد ولی جنسایی که الان میزنن کاراییش محدود به چند ساله تا بتونن بیشتر بفروشن
مودمای چینی هم که تکلیفشون مشخصه برای پایین اوردن فیمت از همه چی میزنن

ببخشید نتونستم منظورمو برسونم ، منظورم اینه که اول یه Cell وصل میشه که آنتن دهی ش قویه ، بعد از نیم ساعت میره رو cell ی وصل میشه که آنتن دهی متوسطه و .....

reza_aghazadeeh
12-17-2020, 05:38 PM
من مودم رو باز کردم ، و قسمت آنتن ها رو بررسی کردم ، به نظرتون آنتن gsm و آنتن Wifi کدوم جفته ؟؟
احساس میکنم آنتن های خارجی اصلا رو مدار نیستن
اگر نظری راجب این مورد بود بفرمایید .
چندتا هم کانکتور ufl موجوده . اونا برا چه کاری هستن ؟؟؟

bihamta
12-19-2020, 11:06 AM
سلام لطفا در مورد اتصال مودم tf-i60 به مودم دلینک 2750( برای افزایش پوشش اینترنت) راهنمایی کنید. جه تنظیماتی در مودم I60 و چه تنظیماتی در مودم دلینک باید انجام بدم. ممنون از راهنمایتون

MH.Mousavi
12-19-2020, 12:02 PM
من مودم رو باز کردم ، و قسمت آنتن ها رو بررسی کردم ، به نظرتون آنتن gsm و آنتن Wifi کدوم جفته ؟؟
احساس میکنم آنتن های خارجی اصلا رو مدار نیستن
اگر نظری راجب این مورد بود بفرمایید .
چندتا هم کانکتور ufl موجوده . اونا برا چه کاری هستن ؟؟؟

انتن های خارجی که رو مدارن من وقتی انتن خراجی وصل میکنم و مودم رو وضعیت انتخاب انتنش رو میزارم رو اتوماتیک خودش میره رو اکسترنال و وقتی برشون میدارم میره اینترنال
اون کانکتور ها هم ufl نیست اگه اسمشو پیدا کردی به منم بکو هر جا که نیاز باشه خروجی بدن بیرون ازون استفاده میکنن بستگی داهر یه کجا وصل شده باشه

MH.Mousavi
12-19-2020, 12:04 PM
سلام لطفا در مورد اتصال مودم tf-i60 به مودم دلینک 2750( برای افزایش پوشش اینترنت) راهنمایی کنید. جه تنظیماتی در مودم I60 و چه تنظیماتی در مودم دلینک باید انجام بدم. ممنون از راهنمایتون

اگر میخوای اینترنت مودم 2750 رو share کنی رو tf-i60 کافیه کابل لن از 2750 بکشی و وصل کنی به پورت WAN مودم Tf-i60
ولی اگه چیز دیگه ای مد نظرته باید کامل توضیح بدی

MH.Mousavi
12-19-2020, 12:17 PM

آقا این روشی که گفتید رو اتحام دادم خیلی عالی بود و یه مقدار برام عجیب خلاصه 1 دونه خط انتن من با روش شما شد 3 تا خظ انتن

bihamta
12-19-2020, 09:09 PM
اگر میخوای اینترنت مودم 2750 رو share کنی رو tf-i60 کافیه کابل لن از 2750 بکشی و وصل کنی به پورت WAN مودم Tf-i60

دقیقا برعکس می خوام اینترنت i60 رو شیر کنم روی 2750 تا مسافت بیشتری رو پوشش بده

MH.Mousavi
12-19-2020, 09:22 PM
دقیقا برعکس می خوام اینترنت i60 رو شیر کنم روی 2750 تا مسافت بیشتری رو پوشش بده
تا اونجایی که از دوستان پرسیدم گفتن 2750 wan نداره برای اینکه اینترنت رو شیر کنید روش باید اول DHCP رو روی 2750 خاموش کنید بعد کابل لن از هواوی وصل کنی به 2750 اینطوری وصل بشی به وایفای 2750 مودم هواوی بهت ایپی میده مستقیم وصل میشی به هواوی

reza_aghazadeeh
12-19-2020, 09:32 PM

آنتن تون چه مارک یا چه مدلی هست؟

reza_aghazadeeh
12-19-2020, 09:35 PM
فناوری من جهت تقویت

bihamta
12-19-2020, 10:49 PM
تا اونجایی که از دوستان پرسیدم گفتن 2750 wan نداره برای اینکه اینترنت رو شیر کنید روش باید اول DHCP رو روی 2750 خاموش کنید بعد کابل لن از هواوی وصل کنی به 2750 اینطوری وصل بشی به وایفای 2750 مودم هواوی بهت ایپی میده مستقیم وصل میشی به هواوی

ممنون از لطف شما وصل شد.

reza_aghazadeeh
12-19-2020, 11:27 PM
ممنون از لطف شما وصل شد.

بفرمایید چه عملیاتی انجام دادین

Haji1368
12-20-2020, 03:10 AM
برای مودم i60 ایا انتن وجود دارد که با نصب به مودم کیفیت و سرعت اینترنت fd تقویت خوبی بشه
در منظقه ما اینترنت ثابت وجود ندارد

Haji1368
12-20-2020, 03:11 AM
ذر نسخه 3.9 فریم موذم i60 گویا اشکال وجود داره اخه بارکد
Install Smart Home to manage devices کار نمی کند

M.k
12-20-2020, 09:04 AM
سلام ، کسی میتونه مودم b612 تک نت رو برام آنلاک کنه؟
باید به آقا صابر پیام بدم؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.

reza_aghazadeeh
12-20-2020, 10:24 AM

سلام
تک نت اینترنت ش تحت کدوم اپراتوره؟ ایرانسل ؟

MH.Mousavi
12-20-2020, 10:57 AM
فناوری من جهت تقویت
خخخ با حال بود تاثیرم داره؟

بفرمایید چه عملیاتی انجام دادین
همون کاری که من گفتم انجام داده

MH.Mousavi
12-20-2020, 10:59 AM
برای مودم i60 ایا انتن وجود دارد که با نصب به مودم کیفیت و سرعت اینترنت fd تقویت خوبی بشه
در منظقه ما اینترنت ثابت وجود ندارد

اون فویل الومینیومی که دوستمون انجام داده بود برا من 1 انتن رو رسوند به 3 انتن اون روش رو ضرر نداره امتحان کنید
البته برا من TDLTE هست نمیدونم بتونه FD رو هم تقویت کنه یا نه

M.k
12-20-2020, 02:44 PM
مبین نت . شماره سیمکارت هاش با 955 شروع میشه.

MH.Mousavi
12-21-2020, 01:40 PM

مبین نت . شماره سیمکارت هاش با 955 شروع میشه.
مودم b612 مبین نت رو فعلا کسی نمیتونه انلاک کنه

reza_aghazadeeh
12-21-2020, 06:46 PM
خخخ با حال بود تاثیرم داره؟

همون کاری که من گفتم انجام داده

یه 5 دسیبل در پارامتر ها تاثیر داره

reza_aghazadeeh
12-22-2020, 12:43 AM
متاسفانه مشکل من ، سویچ کردن از Bts های قوی به Bts های ضعیفه . :mad:

MH.Mousavi
12-23-2020, 04:12 PM
یه 5 دسیبل در پارامتر ها تاثیر داره

رو چه فرکانسی چک کردی؟ هم td هم fd رو تقویت میکنه؟

NOCTURNE
12-23-2020, 08:03 PM
فناوری من جهت تقویت

سلام عزیز پشت سماخ بالون چیزی چسبوندید انگار ؟
--------------------------------------------------------------------------
دوستان من یه چیز عجیب بعد از سه ماه متوجه شدم اصلا فکرشو نمیکردم سرعت آپلودم چون برام آپلود فعلا مهمه توی گوشی دو تا سه برابر بیشتر از کامپیوتر هست حتی با کابل لن!! یه سیستم دیگه ویک لپ تاپ تقریبا جدید رو هم هم با وایفای هاشون هم با لن تست کردم نمیدونم مشکل چیه :(:(:confused:
تنظیمات ویندوز رو هم همه جوره بهش ور رفتم انگار نه انگار!

آیا گوشی ها بهتر به مودم وصل میشن ؟

reza_aghazadeeh
12-24-2020, 10:54 AM
سلام عزیز پشت سماخ بالون چیزی چسبوندید انگار ؟
--------------------------------------------------------------------------
دوستان من یه چیز عجیب بعد از سه ماه متوجه شدم اصلا فکرشو نمیکردم سرعت آپلودم چون برام آپلود فعلا مهمه توی گوشی دو تا سه برابر بیشتر از کامپیوتر هست حتی با کابل لن!! یه سیستم دیگه ویک لپ تاپ تقریبا جدید رو هم هم با وایفای هاشون هم با لن تست کردم نمیدونم مشکل چیه :(:(:confused:

سلام، پایه نگه دارنده س

reza_aghazadeeh
12-24-2020, 10:59 AM
رو چه فرکانسی چک کردی؟ هم td هم fd رو تقویت میکنه؟
در tdd تست کردم،،، ارتفاع خونه ما، با ارتفاع دکل برابره و مودم سمت دکل ه،، ،این جسم فلزی باعث میشه، امواج ارسالی اطراف مودم جمع بشه و به نوعی ازش رد نشه ،، و قدرت بیشتر بشه،

reza_aghazadeeh
12-24-2020, 11:02 AM
نتیجه کار، بخصوص بهبود قابل توجه پارامتر نویز

MH.Mousavi
12-24-2020, 01:33 PM
نتیجه کار، بخصوص بهبود قابل توجه پارامتر نویز

خیلی جالبه تو TD انگار هویجم بگیری پشت مودم تاثیر داره برا من که 1 انتن با فویل الومینیومی شد 3 تا انتن

MH.Mousavi
12-24-2020, 01:35 PM

مطمئنی هم گوشی و هم کامپیوتر به یه جای یکسان وصل میشن برا اپلود؟ بروزری که تو گوشی استفاده میکنی با اونی که تو کامپیوتره یکیه؟

NOCTURNE
12-24-2020, 07:25 PM
مطمئنی هم گوشی و هم کامپیوتر به یه جای یکسان وصل میشن برا اپلود؟ بروزری که تو گوشی استفاده میکنی با اونی که تو کامپیوتره یکیه؟
ممنون از پاسختون
مطمئنی هم گوشی و هم کامپیوتر به یه جای یکسان وصل میشن برا اپلود؟
بله با کابل لن هم تست کردم روی چند سیستم
بروزری که تو گوشی استفاده میکنی با اونی که تو کامپیوتره یکیه؟
بله هم با اپلیکیشن هم با بروزر speedtest تست کردم همه چی یکسانه ظاهرا

راستی در مورد سرعت آپلود منظورم سرعت آپلود Single link بود نه Multi link چون ظاهرا Multi link مشکلی نداره. موضوع بسیار گیج کنندس برام

NOCTURNE
12-27-2020, 03:47 AM
ممنون از پاسختون
مطمئنی هم گوشی و هم کامپیوتر به یه جای یکسان وصل میشن برا اپلود؟
بله با کابل لن هم تست کردم روی چند سیستم
بروزری که تو گوشی استفاده میکنی با اونی که تو کامپیوتره یکیه؟
بله هم با اپلیکیشن هم با بروزر speedtest تست کردم همه چی یکسانه ظاهرا

راستی در مورد سرعت آپلود منظورم سرعت آپلود Single link بود نه Multi link چون ظاهرا Multi link مشکلی نداره. موضوع بسیار گیج کنندس برام

دوستانی که اینجا tdlte ایرانسل دارن میشه کسی تست کنه سرعت Single link رو توی وبسایت speedtest.com هم داخل گوشی هم داخل ویندوز ببینه برای شما هم همینطوره واقعا ممنون میشم

Haji1368
12-29-2020, 08:11 AM
اگه امکان داره در فریم بعدی قابلیت های زیر را اضافه کنید

1- امکان خاموش کردن مودم در ساعتی خاص و تنظیم آن
2- امکان انتخاب یک جا و خذف یا غیر فعال کردن دستگاهای لیست شده در بخش Offline Devices
3- امکان حذف محتوای ثبت شده در System Logs
4- قرار دادن حالت خاموش کردن مودم در کنار
و Restart
Reset در تب Advanced و شاخه SYSTEM
5- امکان نشان دادن موقیت جغرافیایی و مکانی مودم در بخش اطلاعات
6- نشان دادن میزان دقیق دقیق PING و Jitter و سرعت دان و اپلود به صورت عددی و نمودار دایره ای

Haji1368
12-29-2020, 08:12 AM
اگه امکان داره در فریم ورژن بعدی قابلیت های زیر را اضافه کنید

2- امکان انتخاب یک جا و خذف یا غیر فعال کردن دستگاهای لیست شده در بخش Offline Devices
و Restart
6- نشان دادن میزان دقیق دقیق PING و Jitter و سرعت دان و اپلود به صورت عددی و نمودار دایره ای

MH.Mousavi
12-29-2020, 01:27 PM
اگه امکان داره در فریم ورژن بعدی قابلیت های زیر را اضافه کنید

و Restart

این امکاناتی که میخوای کار یه نفر نیست باید تیم تشکیل بشه انجام بدن منفعت مالیم برا کسی نداره انقدر وقت نمیزارن برای تغییرات

MH.Mousavi
12-29-2020, 01:32 PM
دوستانی که اینجا tdlte ایرانسل دارن میشه کسی تست کنه سرعت Single link رو توی وبسایت speedtest.com هم داخل گوشی هم داخل ویندوز ببینه برای شما هم همینطوره واقعا ممنون میشم

برا من تو سیستم 4.35 بود آپلود سینگل لینک تو گوشی هم کلا اسپید تست خطا میده

reza_aghazadeeh
12-29-2020, 02:22 PM
این امکاناتی که میخوای کار یه نفر نیست باید تیم تشکیل بشه انجام بدن منفعت مالیم برا کسی نداره انقدر وقت نمیزارن برای تغییرات
حالا این امکانات رو قرار بدن یا ندن
ولی من موافق م یه هزینه تعیین بشه به خاطر زحمت دوستان، یه فریموری که امکانات خوبی هم داشته بشه نوشته بشه.

MH.Mousavi
12-29-2020, 02:42 PM
حالا این امکانات رو قرار بدن یا ندن
ولی من موافق م یه هزینه تعیین بشه به خاطر زحمت دوستان، یه فریموری که امکانات خوبی هم داشته بشه نوشته بشه.
من قبلا با حمید حرفیده بودم مبگفت میشه یه ریپوزیتوری برای فریمور B612 تو گیت درست کرد هر کی هر موقع وقت و حال و حوصله داشت و تو سورس فریمور تغییر داد تو ریپوزیتوری تغییراتش رو اضافه کنه بعد یه مدت یه فریمور حرفه ای داریم

reza_aghazadeeh
12-29-2020, 05:44 PM
من قبلا با حمید حرفیده بودم مبگفت میشه یه ریپوزیتوری برای فریمور B612 تو گیت درست کرد هر کی هر موقع وقت و حال و حوصله داشت و تو سورس فریمور تغییر داد تو ریپوزیتوری تغییراتش رو اضافه کنه بعد یه مدت یه فریمور حرفه ای داریم

عالیه

NOCTURNE
12-29-2020, 10:36 PM
برا من تو سیستم 4.35 بود آپلود سینگل لینک تو گوشی هم کلا اسپید تست خطا میده

ممنون از شما اپلیکیشنش هم میتونید استفاده کنید من سروری که انتخاب میکنم وودافون آلمان هست

الان با اوبونتو هم تست کردم وضعیت خیلی بهتر از ویندوز هست:( در کل نوسان بسیار زیاده سیگنال من همه چیش عالی هست آنتن خارجی گذاشتم و دکل نزدیکمونه

reza_aghazadeeh
12-30-2020, 11:31 AM
ممنون از شما اپلیکیشنش هم میتونید استفاده کنید من سروری که انتخاب میکنم وودافون آلمان هست

الان با اوبونتو هم تست کردم وضعیت خیلی بهتر از ویندوز هست:( در کل نوسان بسیار زیاده سیگنال من همه چیش عالی هست آنتن خارجی گذاشتم و دکل نزدیکمونه

آنتن خارجی تون رو از کجا تهیه کردین؟ و چه مدلی ه و برای چه سیستمی fd. یا. Td

NOCTURNE
12-31-2020, 09:37 PM
آنتن خارجی تون رو از کجا تهیه کردین؟ و چه مدلی ه و برای چه سیستمی fd. یا. Td

همون آنتن ان جی هست در کل آنتن خوبیه مشاوره هم بسیار عالی دادن ولی به نظرم شاید جا داشت بزرگ تر ساخته میشد و حتما میتونست محکم تر باشه پلاستیک کاورش بسیار منعطف هست و از نقاط ضعف اصلیشه چون انتن نباید خم بشه. برای 4 جی و تی دی هر دو جواب میده

reza_aghazadeeh
01-02-2021, 10:23 PM
همون آنتن ان جی هست در کل آنتن خوبیه مشاوره هم بسیار عالی دادن ولی به نظرم شاید جا داشت بزرگ تر ساخته میشد و حتما میتونست محکم تر باشه پلاستیک کاورش بسیار منعطف هست و از نقاط ضعف اصلیشه چون انتن نباید خم بشه. برای 4 جی و تی دی هر دو جواب میده

سلام
بسیار عالی
البته بزرگتر که نمیشه، چون فرکانس هرچقدر بالاتر آنتن کوچکتر میشه،،
بحث های مقاومتی ش رو ولی به نظر میشه بهبود داد

btd.devilkin@gmail.com
01-07-2021, 08:43 AM
سلام
با یوزر ادمین و پسورد وای فای امتحان کنید.
احتمالا تو تنظیمات اولیه تیک این مورد رو زدید، که پسورد ورود با پسورد وای فای یکی بشه.

سلام وقت همگی بخیر
آقا من چند وقت بود پست ها رو نگاه نکردم امروز نگاه کردم و راه حلی که گفتید جواب داد و پسورد با پسورد وای فای یکی شده بود...(فریمور 195 بنفش های وب)

یک بحث اینکه بعضی دوستان گفتند که 4g+ که مینویسه در کانفیگ علکی هستش
آقا من تست کردم و زمانیکه 4G+ فعال بود در ایرانسل رو باند FD سرعتم خیلی بیشتر و تقریبا دو برابر زمانی بود که فقط 4G و می خواستم بگم 4G+ که مینویسه علکی نیستش و سر عت من در ایرانسل واقعا خیلی بیشتر میشد و به وضوح میشد فهمید (فریمور 195 بنفش های وب)

1) یک سوال اینکه بعضی وقت ها 4g+ میاد و بعضی وقت ها فقط 4G میاد و بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسی 4G+ میاد این چطوریه ؟
2 ) سوال دیگه اینکه زمانی که 4G+ رو در کانفیگ تنظیم میکنی 4g+ بعد از APLLY کردن بازم نمی یاد و باید مودم رو بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسکی 4G+ میاد این قضیش چیه؟ (فریمور 195 بنفش های وب)

با تشکر از همه دوستان به خاطر وقت گذاشتن و راهنمایی خوب و بی منتشون......

MH.Mousavi
01-08-2021, 09:37 PM
سلام وقت همگی بخیر
آقا من چند وقت بود پست ها رو نگاه نکردم امروز نگاه کردم و راه حلی که گفتید جواب داد و پسورد با پسورد وای فای یکی شده بود...(فریمور 195 بنفش های وب)

یک بحث اینکه بعضی دوستان گفتند که 4g+ که مینویسه در کانفیگ علکی هستش
آقا من تست کردم و زمانیکه 4G+ فعال بود در ایرانسل رو باند FD سرعتم خیلی بیشتر و تقریبا دو برابر زمانی بود که فقط 4G و می خواستم بگم 4G+ که مینویسه علکی نیستش و سر عت من در ایرانسل واقعا خیلی بیشتر میشد و به وضوح میشد فهمید (فریمور 195 بنفش های وب)

1) یک سوال اینکه بعضی وقت ها 4g+ میاد و بعضی وقت ها فقط 4G میاد و بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسی 4G+ میاد این چطوریه ؟
2 ) سوال دیگه اینکه زمانی که 4G+ رو در کانفیگ تنظیم میکنی 4g+ بعد از APLLY کردن بازم نمی یاد و باید مودم رو بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسکی 4G+ میاد این قضیش چیه؟ (فریمور 195 بنفش های وب)

با تشکر از همه دوستان به خاطر وقت گذاشتن و راهنمایی خوب و بی منتشون......

طبق داکیومنت های شرکت سازندش این مودم CA نداره ولی MIMO4X4 داره بخاطر همین اگر انتی که بهش وصلید جواب بده سرعتتون میره بالا
ولی علامت 4G+ چیز مهمی نیست حتی خود بچه های سایت هم میتونن اضافش کنن شاید فریموری که نصب کردید وقتی سرعت میره بالا برا دلخوشی 4G+ نشون میده شایدم واقعا با تکنولوژی MIMO4X4 واقعا به 4 تا انتن وصل شده

btd.devilkin@gmail.com
01-09-2021, 06:16 AM
1) سوال اینکه بعضی وقت ها 4g+ میاد و بعضی وقت ها فقط 4G میاد و بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسی 4G+ میاد این چطوریه ؟

btd.devilkin@gmail.com
01-09-2021, 06:20 AM
طبق داکیومنت های شرکت سازندش این مودم CA نداره ولی MIMO4X4 داره بخاطر همین اگر انتی که بهش وصلید جواب بده سرعتتون میره بالا
ولی علامت 4G+ چیز مهمی نیست حتی خود بچه های سایت هم میتونن اضافش کنن شاید فریموری که نصب کردید وقتی سرعت میره بالا برا دلخوشی 4G+ نشون میده شایدم واقعا با تکنولوژی MIMO4X4 واقعا به 4 تا انتن وصل شده

نه به وضوح دیه میشد که سرعت خیلی رفته بالا و همان زمان اگر 4G معمولی با سرچ یک باند FD معمولی می کردم سرعت کمتر از نصف میشد.

MH.Mousavi
01-09-2021, 11:32 AM
نه به وضوح دیه میشد که سرعت خیلی رفته بالا و همان زمان اگر 4G معمولی با سرچ یک باند FD معمولی می کردم سرعت کمتر از نصف میشد.

میگم که 4g+ که میزنه الکی هست معمولا اپرتورها از رو MIMO rank میرن 4G+ رو مینویسن و این هم به تنظیم شما ربطی نداره بستگی به MIMO rank فعلی مودم داره که میتونید تو قسمت Device Information ببنید
تا اونجایی که یادمه بچه ها میگفتن تو rank 2 فریمور هایوب 4g+ نشون میده البته اگه اشتباه نکنم

agha
01-09-2021, 05:28 PM
سلام، دوستان.
یک مودم ایرانسل B612 دارم که یکسال به عنوان مشتری با وفا از آن استفاده کردم.
بعد، خواستم مودم را آنلاک (به قول غربی ها Jailbreak) کرده و دنیای آزاد را تست نمایم.
با تشکر از زحمات همگی دوستان در این تاپیک، مودم من به روش بوت پین و لحیم USB بدون هیچ مشکلی از فیرمور رسمی 81.201.01.01.234 به فیرمور قابل آنلاک ‫‪11.195.03.00.1445‬‬ و سپس به فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ تغییر یافت که TR069 آن غیر فعال است و علاوه بر آن، من آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش کردم.

حال چند سوال برایم پیش آمده:
۱- آیا من میتوانم از هر اپراتوری که مودم مرا قبول داشته باشد، با خیال راحت سرویس گرفته و نگران دستکاری از راه دور در مودمم توسط اپراتور نباشم؟
۲- آیا اقدامی در رابطه با پیامک مخابراتی هشدار از همتا که «مالک دستگاه، شماره دیگری است ...» لازم میباشد؟
۳- آخرین فیرمور رسمی جنرال برای این مودم چیست و آیا میتوان آن را در سایت رسمی شرکت هواوی یافت؟
۴- آیا فیرمورهای رسمی جنرال اجازه میدهند که انسان TR069 را غیر فعال کند و آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش نماید؟
اگر جواب این سوال مثبت است، چه نیازی هست که دوستان زحمت بکشند و مثلا فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ را بسازند؟

با تشکر.

در ضمن، کل مراحل آنلاک فوق در این فایل آمده است (شاید انجام کار را برای تازه وارد هایی مثل من راحت تر کند):

MH.Mousavi
01-09-2021, 08:55 PM
سلام، دوستان.
یک مودم ایرانسل B612 دارم که یکسال به عنوان مشتری با وفا از آن استفاده کردم.
بعد، خواستم مودم را آنلاک (به قول غربی ها Jailbreak) کرده و دنیای آزاد را تست نمایم.
با تشکر از زحمات همگی دوستان در این تاپیک، مودم من به روش بوت پین و لحیم USB بدون هیچ مشکلی از فیرمور رسمی 81.201.01.01.234 به فیرمور قابل آنلاک ‫‪11.195.03.00.1445‬‬ و سپس به فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ تغییر یافت که TR069 آن غیر فعال است و علاوه بر آن، من آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش کردم.

حال چند سوال برایم پیش آمده:
۱- آیا من میتوانم از هر اپراتوری که مودم مرا قبول داشته باشد، با خیال راحت سرویس گرفته و نگران دستکاری از راه دور در مودمم توسط اپراتور نباشم؟
۲- آیا اقدامی در رابطه با پیامک مخابراتی هشدار از همتا که «مالک دستگاه، شماره دیگری است ...» لازم میباشد؟
۳- آخرین فیرمور رسمی جنرال برای این مودم چیست و آیا میتوان آن را در سایت رسمی شرکت هواوی یافت؟
۴- آیا فیرمورهای رسمی جنرال اجازه میدهند که انسان TR069 را غیر فعال کند و آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش نماید؟
اگر جواب این سوال مثبت است، چه نیازی هست که دوستان زحمت بکشند و مثلا فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ را بسازند؟

با تشکر.

در ضمن، کل مراحل آنلاک فوق در این فایل آمده است (شاید انجام کار را برای تازه وارد هایی مثل من راحت تر کند):
سلام
1- بله اگر فریمورهای پچ شده فوروم رو استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد
2- نه تا بحال برای هیچکدوم از بچه ها نیاز نشده اقدامی بکنن اس ام اس میاد ولی بعد مدتی مثل اینکه سیستمشون درست میشه
3-نسخه 201 ایرانسل که تو پست اول لینکش هست
4- بله اجازه میدهند ولی خود هواوی با توجه به اپراتور مودم اپدیت میفرسته یه سری بچه ها مودم مبیننتشون بخاطر اینکه رو فریمور اورجینال بودن لاک دائمی شد

agha
01-09-2021, 11:14 PM
سلام
1- بله اگر فریمورهای پچ شده فوروم رو استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد
2- نه تا بحال برای هیچکدوم از بچه ها نیاز نشده اقدامی بکنن اس ام اس میاد ولی بعد مدتی مثل اینکه سیستمشون درست میشه
3-نسخه 201 ایرانسل که تو پست اول لینکش هست
4- بله اجازه میدهند ولی خود هواوی با توجه به اپراتور مودم اپدیت میفرسته یه سری بچه ها مودم مبیننتشون بخاطر اینکه رو فریمور اورجینال بودن لاک دائمی شد

ممنون از پاسختون.
در رابطه با پاسخ شما به سوال ۳: اما 81.201.01.01.234 جنرال (یونیورسال) نیست. من دنبال آخرین فیرمور رسمی جنرال بودم و اینکه آیا مستقیماً از سایت هواوی قابل دانلود است؟
در رابطه با پاسخ شما به سوال ۴: یعنی فیرمور رسمی جنرال اجازه غیر فعال کردن دستکاری ریموت TR069 را از طریق منو میدهد، اما باز ریسک آپدیت اتوماتیک و لاک دائمی وجود دارد؟

MH.Mousavi
01-10-2021, 04:14 PM
ممنون از پاسختون.
در رابطه با پاسخ شما به سوال ۳: اما 81.201.01.01.234 جنرال (یونیورسال) نیست. من دنبال آخرین فیرمور رسمی جنرال بودم و اینکه آیا مستقیماً از سایت هواوی قابل دانلود است؟
در رابطه با پاسخ شما به سوال ۴: یعنی فیرمور رسمی جنرال اجازه غیر فعال کردن دستکاری ریموت TR069 را از طریق منو میدهد، اما باز ریسک آپدیت اتوماتیک و لاک دائمی وجود دارد؟
-نه از سایت هواوی مستقیم نمیتونی دانلود کنی معمولا اینا که وارد اتک میزنن به سایت هواوی اونطوری بر میدارن
- فریمور رسمی همه چیش رو هم غیر فعال کنی باز اپدیتهای اجباری رو حتی بدون اجازه از کاربر نصب مبکنه همونطوری که گفتتم قبلا بچه ها اینطوری مودمشون لاک دائمی شد

Haji1368
01-11-2021, 06:08 AM
نسخه جدید فریم یا ورژن 4 کی میاد؟

MH.Mousavi
01-11-2021, 10:42 PM
نسخه جدید فریم یا ورژن 4 کی میاد؟

کدوم فریمور؟

mahdik4323
01-12-2021, 01:53 AM
سلام فریم مودم مبین نت من 11.197.03.00.1472 میشه آنلاکش کرد؟

MH.Mousavi
01-12-2021, 11:24 AM
سلام فریم مودم مبین نت من 11.197.03.00.1472 میشه آنلاکش کرد؟
سلام نه تو پست اول سوالات متدوال نوشته نمیشه

Haji1368
01-13-2021, 07:14 AM
Firmware Mod 3.9 By HOSSEIN ABAIYANI
81.201.01.01.234
نسخه مود شده و جدید این فریم میاد یا این اخرین ورژن هست؟؟؟

MH.Mousavi
01-13-2021, 12:58 PM
Firmware Mod 3.9 By HOSSEIN ABAIYANI
81.201.01.01.234
نسخه مود شده و جدید این فریم میاد یا این اخرین ورژن هست؟؟؟

تقریبا همه جور امکانی تو همون نسخه 3.9 موجوده نیازی باید احساس بشه که نسخه جدید داده بشه چیزی مدنظرتونه؟

m.pood
01-14-2021, 04:33 AM
درود .. فریمور دستگاه من قدیمی بود همون اول که انلاک کردم زده بودم .. این فایل رو لوکال زدم و اپدیت شد و مشکلی نداره و انلاکش هم سرجاش هست .. ممکنه بعدا لاک بشه ؟ چون چک میشه همین که روشن کردم خودش اپدیت کرد

m.pood
01-14-2021, 04:36 AM
درود میشه بدون بازکردن مودم فلش کرد این فایلو ؟ مودم انلاک هست

MH.Mousavi
01-14-2021, 09:31 PM
درود .. فریمور دستگاه من قدیمی بود همون اول که انلاک کردم زده بودم .. این فایل رو لوکال زدم و اپدیت شد و مشکلی نداره و انلاکش هم سرجاش هست .. ممکنه بعدا لاک بشه ؟ چون چک میشه همین که روشن کردم خودش اپدیت کرد
رو کدوم فریمور بودید که چک شده و اپدیت شده؟ اگر رو فریمور اقای ابیانی هستید همه درزاشو گرفتن و دباره لاک نمیشه ولی این رو هم بگم که اپراتور اگر از قصد خواسته باشه سوراخی روش باز گذاشته باشه میتونه که ماهم متوجه نشیم ولی معمولا ایرانسل اینکارو نمیکنه مگر اینکه مثل مبین نت خیلی براش مهم باشه که نیست

درود میشه بدون بازکردن مودم فلش کرد این فایلو ؟ مودم انلاک هست
خیر نمیشه

narciss
01-22-2021, 02:25 PM
من دیوایس هواوی تو قسمت universal serial port میاد بعد از نصبش...تو کام فقط نوشته commonication port com 1 ...در ضمن الان هر کاری میکنم بوت پین رو هم نگه میدارم همه چراغا روشن میشه...کمک کنید..ویندوز 7

mohamadreza
01-22-2021, 05:46 PM
خب دوستان همونطوری که بهتون قول داده بودم نسخه جدید ایرانسل رو ویرایش کردم و کلی امکانات جدید بهش اضافه کردم :D
دوستان اگر در استفاده از این فریمور به ایراد و یا مشکلی بر خوردید بگید تا درستش کنم

این تاپیک بروزرسانی خواهد شد، آخرین بروز رسانی : 99/06/20 نسخه 3.9 پایدار
لینک دانلود :

* دوستانی که نسخه های قبلی این رام رو نصب کردن میتونن بدون لحیم کاری و با استفاده از شبکه به آخرین نسخه آپدیت کنن:
بسته به روز رسانی به نسخه 3.9 از طریق ADB :
کافیه به شبکه مودم وصل باشید، فایل go.cmd رو اجرا کنید و ip مودم رو از لیست انتخاب کنید یا دستی با انتخاب گزینه 3 واردش کنید، آپدیت نصب میشه
فقط حتما بعد از نصب آپدیت، فکتوری ریست و پاک کردن کش رو فراموش نکنید

;) دوستان دقت کنید بعد از نصب حتما فکتوری ریست کنید و کش مرورگر خودتون رو پاک کنید وگرنه بعضی از قابلیت ها فعال نمیشه و تم به درستی نمایش داده نمیشه...

*بیلد پایدار بر پایه نسخه 201 ایرانسل
*تم اختصاصی (بنفش)
امکانات:

تلنت و ADB
غیر فعال شدن CWMP و آپدیت خودکار
نمایش 4G+
قابلیت اختصاصی اطلاعات سیگنال
شورتکات Device Information
فعال بودن باند های 1،3،7،8،20،38،40،41،42،43 (باند 8 و 43 هنوز در ایران فعال نشدن اما توی مودم فعال هستن)
فعال بودن قابلیت CA برای تمامی مودم های مبین نت و ایرانسل
فعال بودن MIMO
اطلاعات کامل در Device Information
سازگاری کامل با IPv6
تنظیمات پیشرفته فایروال
فعال بودن USSD به همراه کد های آماده ایرانسل
تنظیمات اتوماتیک APN برای تمام اوپراتور ها
فعال بودن VOIP و VOLTE
فعال بودن دفترچه تلفن
فعال بودن آپدیت آفلاین
VPN
UPnP
DDNS
SNTP

تغییراتی که قرار هست در آینده اضافه کنم:
فعال کردن قابلیت WIFI 40 مگاهرتز
فعال کردن قابلیت Cell Lock
شما بگین ؟؟؟

تغییرات 99/06/20:
رفع باگ مربوط به USSD (الان میتونید به صورت دستی هر کدی رو ارسال کنید)
رفع باگ مربوط به VPN (با تشکر از صابر عزیز)

تغییرات 99/06/06 :
رفع باگ مربوط به اطلاعات سیگنال (در صورتی که ارتباط با مودم قطع می شد صحفه تنظیمات شروع به دادن ارور پشت سر هم میکرد، که در نسخه جدید رفع شد)
رفع باگ نشان ندادن Wan Ip و ماکزیمم سرعت دریافت شده در صفحه اصلی
اضافه شدن باند 38 ، 40 و 41 به گزینه باند های قابل انتخاب ( فعلا در ایران کاربردی نیست اما به درخواست دوستان اضافه شد)
مشکل فریز شدن برخی صفحات مودم باید حل شده باشه و بدون مشکل همه صفحات تنظیمات رو باز کنه

تغییرات 99/06/01 :
تغییر تم به اورجینال هواوی، یا رنگ اختصاصی
اضافه شدن اطلاعات سیگنال در صفحه اصلی

اسکرین شات :

یه سوال فنی
بعد دانلود فایل اولی و اتصالات یو اس بی و پین و این چیزا، به ترتیب میشه بگید باید چی کار کنیم؟؟ فقط کافیه Install.bat رو اجرا کنیم یا کار دیگه ای هم هست؟؟؟!

MH.Mousavi
01-22-2021, 06:53 PM
یه سوال فنی
بعد دانلود فایل اولی و اتصالات یو اس بی و پین و این چیزا، به ترتیب میشه بگید باید چی کار کنیم؟؟ فقط کافیه Install.bat رو اجرا کنیم یا کار دیگه ای هم هست؟؟؟!

بله بعد لیحیم یو اس بی و اتصال فقط یاید بوت پین رو وثل کنید و وقتی پورت گرفتید install.bat رو اجرا کنید

MH.Mousavi
01-22-2021, 06:55 PM
من دیوایس هواوی تو قسمت universal serial port میاد بعد از نصبش...تو کام فقط نوشته commonication port com 1 ...در ضمن الان هر کاری میکنم بوت پین رو هم نگه میدارم همه چراغا روشن میشه...کمک کنید..ویندوز 7

درست اتصال نمیدید حتما اگر درست اتصال بدید غیر ممکنه لامپا روشن بشه بعد تو مراحل دیگه اگه مشکل داشتید عکس بدید که بهتر بشه راهنمایی کرد

mohamadreza
01-23-2021, 03:15 AM
بله بعد لیحیم یو اس بی و اتصال فقط یاید بوت پین رو وثل کنید و وقتی پورت گرفتید install.bat رو اجرا کنید
ببخشید بوت پین رو وصل کنید یعنی چی؟؟ سیم ها لحیم شد بعد USB رو وصل کنم بعد مودم رو روشن کنم بعدش اون 2 تا پین رو متصل کنم؟ یا دوتا پین رو وصل کنم بعد مودم رو روشن کنم؟ ترتیب چطوره دقیق مراحلش رو اشتباه نرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Haji1368
01-23-2021, 04:27 AM
اگه میشه روش نصب این فریم به صورت کامل و با حزئیات اموزش بدید

mohamadreza
01-23-2021, 05:52 AM
خب دوستان همونطوری که بهتون قول داده بودم نسخه جدید ایرانسل رو ویرایش کردم و کلی امکانات جدید بهش اضافه کردم :D
دوستان اگر در استفاده از این فریمور به ایراد و یا مشکلی بر خوردید بگید تا درستش کنم

لینک دانلود :

* دوستانی که نسخه های قبلی این رام رو نصب کردن میتونن بدون لحیم کاری و با استفاده از شبکه به آخرین نسخه آپدیت کنن:
کافیه به شبکه مودم وصل باشید، فایل go.cmd رو اجرا کنید و ip مودم رو از لیست انتخاب کنید یا دستی با انتخاب گزینه 3 واردش کنید، آپدیت نصب میشه

;) دوستان دقت کنید بعد از نصب حتما فکتوری ریست کنید و کش مرورگر خودتون رو پاک کنید وگرنه بعضی از قابلیت ها فعال نمیشه و تم به درستی نمایش داده نمیشه...

*تم اختصاصی (بنفش)
امکانات:

تلنت و ADB
نمایش 4G+
فعال بودن باند های 1،3،7،8،20،38،40،41،42،43 (باند 8 و 43 هنوز در ایران فعال نشدن اما توی مودم فعال هستن)
فعال بودن MIMO
سازگاری کامل با IPv6
تنظیمات پیشرفته فایروال
فعال بودن VOIP و VOLTE
فعال بودن دفترچه تلفن
فعال بودن آپدیت آفلاین
VPN
UPnP
DDNS
SNTP

شما بگین ؟؟؟

تغییرات 99/06/20:

تغییرات 99/06/06 :
رفع باگ مربوط به اطلاعات سیگنال (در صورتی که ارتباط با مودم قطع می شد صحفه تنظیمات شروع به دادن ارور پشت سر هم میکرد، که در نسخه جدید رفع شد)
اضافه شدن باند 38 ، 40 و 41 به گزینه باند های قابل انتخاب ( فعلا در ایران کاربردی نیست اما به درخواست دوستان اضافه شد)
مشکل فریز شدن برخی صفحات مودم باید حل شده باشه و بدون مشکل همه صفحات تنظیمات رو باز کنه

تغییرات 99/06/01 :

اسکرین شات :

ببخشید من طبق آموزش میرم جلو و بعد لحیم کاری و بوت و نصب درایور به صورت زیر میاد تو device manager:
چراغی روی مودم روشن نیست و درایور رو میشناسه.
اما وقتی میخوام فایل Install.bat رو اجرا کنم صفحه زیر میاد و هیچ کاری پیش نمیره:
میشه راهنمایی کنید که کجا رو اشتباه کردم و مشکل کجاست؟

MH.Mousavi
01-23-2021, 02:49 PM
ببخشید بوت پین رو وصل کنید یعنی چی؟؟ سیم ها لحیم شد بعد USB رو وصل کنم بعد مودم رو روشن کنم بعدش اون 2 تا پین رو متصل کنم؟ یا دوتا پین رو وصل کنم بعد مودم رو روشن کنم؟ ترتیب چطوره دقیق مراحلش رو اشتباه نرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

اول باید بوت پبن رو اتصال بدید بوت پین همون دو نقطه بالای مودمه که بهم وصل میکنید بعد مودم رو روشن کنید

MH.Mousavi
01-23-2021, 02:54 PM
ببخشید من طبق آموزش میرم جلو و بعد لحیم کاری و بوت و نصب درایور به صورت زیر میاد تو device manager:
چراغی روی مودم روشن نیست و درایور رو میشناسه.
اما وقتی میخوام فایل Install.bat رو اجرا کنم صفحه زیر میاد و هیچ کاری پیش نمیره:
میشه راهنمایی کنید که کجا رو اشتباه کردم و مشکل کجاست؟

این یعنی مرحله اول که اعمال لودر به مودم هست انجام نشده طبق این اموزش که تو این پست گذاشتم انجام بدید
نصب فریمور از طریق بوت پوینت + فابل لودر

reza_aghazadeeh
01-23-2021, 05:17 PM
دوستان سلام،،
یه سیم کارت مبین نت دارم،( مودم رو فروختم)هرکسی لازم داشت در خدمت م
از سیم کارت های 360 درجه س که هم میتونه fd وصل شه و هم td
تغییر مالکیت هم اینترنتی ه.
تقریبا هم نایاب ه، البته دیوار تهران یه شخصی هست می فروشه ولی قیمت ش تنده

ماکان
01-23-2021, 06:53 PM
دوستان سلام،،
یه سیم کارت مبین نت دارم،( مودم رو فروختم)هرکسی لازم داشت در خدمت م
از سیم کارت های 360 درجه س که هم میتونه fd وصل شه و هم td
تغییر مالکیت هم اینترنتی ه.
تقریبا هم نایاب ه، البته دیوار تهران یه شخصی هست می فروشه ولی قیمت ش تنده

سلام قیمت را اعلام می نماید؟

vigilante
01-24-2021, 01:49 PM
سلام دوست عزیز لطفا جهت فروش سیم کارت از بخش بازارچه استفاده کنید لینک زیر:

reza_aghazadeeh
01-24-2021, 03:37 PM
سلام دوست عزیز لطفا جهت فروش سیم کارت از بخش بازارچه استفاده کنید لینک زیر:

خیلی ممنونم

bahadorhsni
01-25-2021, 12:07 AM
سلام دوستان.وقتتون بخیر
هنوز راهی برای انلاک مودم b612 مبین نت ورزن 196 نیست؟
اگر از همین نسخه اخری که داخل فروم هست برای انلاک استفاده کنم و شانس خودمو امتحان کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
لطفا راهنماییم کنید.خیلی کارم لنگه

MH.Mousavi
01-25-2021, 01:48 AM
سلام دوستان.وقتتون بخیر
هنوز راهی برای انلاک مودم b612 مبین نت ورزن 196 نیست؟
اگر از همین نسخه اخری که داخل فروم هست برای انلاک استفاده کنم و شانس خودمو امتحان کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
لطفا راهنماییم کنید.خیلی کارم لنگه

خیر همونطوری که تو سوالات متداول پست اول نوشته شده امکان انلاکش وجود نداره اگر زمانی امکانپذیر بشه تو پست اول اپدیت میشه

mohamadreza
01-26-2021, 07:30 AM
دوستان ببخشید فریم ور و لودر نصب شد
الآن تم بنفش شده ولی سیم*کارت رایتل میندازم کد آنلاک میخواد اسکریپت آنلاک با تلنت رو اجرا میکنم خطا میده
Failed to start daemon
نکنه الآن هم باید یو اش بی و لحیم وصل باشه. من کندمش
کد
000000000000000a هم کار نمی*کنه
لطفاً کمک کنید

MH.Mousavi
01-26-2021, 01:26 PM
دوستان ببخشید فریم ور و لودر نصب شد
الآن تم بنفش شده ولی سیم*کارت رایتل میندازم کد آنلاک میخواد اسکریپت آنلاک با تلنت رو اجرا میکنم خطا میده
Failed to start daemon
نکنه الآن هم باید یو اش بی و لحیم وصل باشه. من کندمش
کد
000000000000000a هم کار نمی*کنه
لطفاً کمک کنید

سلام adb رو نمیتونه اجرا کنه روی یه کامپیوتر دیگه اگر دارید تست کنید

mohamadreza
01-26-2021, 01:51 PM
سلام adb رو نمیتونه اجرا کنه روی یه کامپیوتر دیگه اگر دارید تست کنید

سلام adb جدید نصب کردم اینبار کانکت شد ولی میزنه error بعد دیوایس ریبوت میشه
این دیگه چیه

mehrzad1363
01-26-2021, 03:31 PM

لینک دانلود :

*تم اختصاصی (بنفش)
امکانات:

تلنت و ADB
نمایش 4G+
فعال بودن MIMO
سازگاری کامل با IPv6
تنظیمات پیشرفته فایروال
فعال بودن VOIP و VOLTE
فعال بودن دفترچه تلفن
فعال بودن آپدیت آفلاین
VPN
UPnP
DDNS
SNTP

شما بگین ؟؟؟

تغییرات 99/06/20:

تغییرات 99/06/06 :

تغییرات 99/06/01 :

اسکرین شات :

ضمن تشکر ، مشکلی که من دارم بعد قطع اینترنت (از دکل یا ... که اینروزها مکرر اتفاق میوفته ) برا اتصال مجدد به نت حتما مجبورم مودم ریستارت کنم !

مشکل دوم (البته این مشکل قبلا هم با فریمورهای دیگه داشتم) اتصال دیوایس با وای فای مودم که طولانی مدت میشه ، به وای فای وصل هستم ولی نت دیگه شیر نمیشه ، حتما مجبورم یک بار گوشی یا ... دیسکانکت و دوباره کانکت کنم

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

MH.Mousavi
01-26-2021, 04:40 PM
سلام adb جدید نصب کردم اینبار کانکت شد ولی میزنه error بعد دیوایس ریبوت میشه
این دیگه چیه

چه فریموری نصب کردی احتمالا فریمورت مخصوص انلاک نیست

mohamadreza
01-26-2021, 07:14 PM
درود
دقیقا همینطوره خودم پی بردم به ایرادش. داونگرید کردم به فریم ورک مخصوص آنلاک بعد اسکریپت آنلاک رو ران کردم بعد آپگرید کردم.
و یه نکته باحال فهمیدم. 3 تا از 10 تا تلاش مجاز برای کد سیم*کارت رو زدم شد 7 تا. بعدش که داونگرید کردم ریست شده بود به 10. پس با این روش شما فکر کنم میشه مودم هایی که قفل دایمی هم دارن بازگردانی کرد. اگه اشتباه نکنم درست میگم؟؟؟

sanahdser
01-26-2021, 08:50 PM
این مودم رو میشه با این روش آنلاک کرد؟ بردش انگاری فرق داره

bahadorhsni
01-27-2021, 12:50 AM
من چند روز پیش پیام دادم که آیا میشه مودم مبین نت b612 ورژن 196 رو انلاک کرد که دوستان گفتن نمیشه.
امشب خیلی اتفاقی وقتی وارد ایپی شدم دیدم که محیطش تغییر کردمه و ورژن دستگاه به 81.201.01.03.1472
اپدیت شده
دوستان ایا میشه این ورژن رو انلاک کرد؟؟؟

MH.Mousavi
01-27-2021, 11:44 AM
این مودم رو میشه با این روش آنلاک کرد؟ بردش انگاری فرق داره

سلام
این مودم مدلش فرق میکنه B612-233 هست بخش جداگونه داره این مودم برای پیگیری وضعیتش از این موضوع استفاده کنید
بررسی مودم Huawei B612s-233/Irancell TF-I60

MH.Mousavi
01-27-2021, 11:45 AM
درود
دقیقا همینطوره خودم پی بردم به ایرادش. داونگرید کردم به فریم ورک مخصوص آنلاک بعد اسکریپت آنلاک رو ران کردم بعد آپگرید کردم.
و یه نکته باحال فهمیدم. 3 تا از 10 تا تلاش مجاز برای کد سیم*کارت رو زدم شد 7 تا. بعدش که داونگرید کردم ریست شده بود به 10. پس با این روش شما فکر کنم میشه مودم هایی که قفل دایمی هم دارن بازگردانی کرد. اگه اشتباه نکنم درست میگم؟؟؟

کلا چون روش انلاک با اسکریپته اون عدد کاربرد نداره حتی اگه 0 هم باشه با اسکریپت انلاک میشه انلاک کرد

MH.Mousavi
01-27-2021, 11:46 AM
من چند روز پیش پیام دادم که آیا میشه مودم مبین نت b612 ورژن 196 رو انلاک کرد که دوستان گفتن نمیشه.
امشب خیلی اتفاقی وقتی وارد ایپی شدم دیدم که محیطش تغییر کردمه و ورژن دستگاه به 81.201.01.03.1472
اپدیت شده
دوستان ایا میشه این ورژن رو انلاک کرد؟؟؟

نه بیخیال انلاک مودم مبین نت شو همون پست اول سوالات متداول رو بحونی نوشته 196 به بالا انلاک نمیشن فعلا که راه جدیدی پیدا نشده براش

critical
01-30-2021, 10:55 PM
دوستان مودم ای 60 دو سری داره؟ مودم من h1 هست سال 96 گرفتم... برای انلاک اوکیه؟

MH.Mousavi
01-31-2021, 01:31 AM
دوستان مودم ای 60 دو سری داره؟ مودم من h1 هست سال 96 گرفتم... برای انلاک اوکیه؟
این مدل جدیده ۲-۳ هفتس اومده قبلش اگه خریدی انلاک میشه

critical
01-31-2021, 07:58 AM
این مدل جدیده ۲-۳ هفتس اومده قبلش اگه خریدی انلاک میشه

tf-i60-h1
12v-1A
4D31-1
اطلاعات ایناست...
این h1 یه جا دیدم نوشته که چدیده!
الان از کجا بفهمم که میشه یا نه؟

MH.Mousavi
01-31-2021, 09:54 AM
tf-i60-h1
12v-1A
4D31-1
اطلاعات ایناست...
این h1 یه جا دیدم نوشته که چدیده!
الان از کجا بفهمم که میشه یا نه؟
مگه نمیگی 96 خریدی پس مطمئنا قدیمیه
اگر هم میخوای باز چک کنی مدل جدیدا سریالش با GQQ شروع میشه

critical
02-01-2021, 12:13 AM

اره همون حدودا.... اوایل که تعویض وایمکس با تی دی بود.... این H1 یکم گیج کننده بود...
مرسی

NOCTURNE
02-04-2021, 10:25 PM

یعنی میگید ایرانسل تو مدل جدید کاری کرده که نشه آنلاک کرد ؟

MH.Mousavi
02-04-2021, 11:33 PM
یعنی میگید ایرانسل تو مدل جدید کاری کرده که نشه آنلاک کرد ؟

نه مدل این جدیدا با قبلی فرق میکنه برا انلاکش نیاز به لودر و فریمور خودش داره
ابن لینک مودم جدیدشه

NOCTURNE
02-05-2021, 07:59 PM
آپدیت : مشکل برطرف شد فایل رجیستری Bos باید اجرا میشد تا BOSDescriptor اسکیپ بشه موقع اتصال

بعد از نصب لودر اگر کار به درستی انجام شده باشد سیستم دو تا دیوایس جدید شناسایی میکند که درایور انها را هم نصب میکنیم و مرحله 2 را انتخاب کرده شماره پورت Huawei-3G PC UI Interface و نام فایل فریمور را میزنیم و فریمور بصورت اتوماتیک نصب میشود

[/LIST]

سلام من مودم رو بردم به بوت و درایور رو هم نصب کردم وقتی فایل فلشر رو اجرا میکنم قسمت 1 ظاهرا اوکی میشه ولی وقتی میگم فریم ور رو نصب کنه نصب نمیکنه ؟
واسه شما موقع اتصال مودم به کامپیوتر این علامت و پیغام میاد؟ نمیدونم اگر نمیشناسه پس چرا نشونش میده تو دیوایس منجر
راستی منظورتون از 2 تا دیوایس دیگه شناسایی میکنه که باید درایور اونا هم نصب بشه چی هست من که فقط همین دیوایس هواوی رو میبینم اون 2 تای دیگه کجان و درایورشون کجاست ؟

مرحله 1
مرحله 2

MH.Mousavi
02-06-2021, 01:38 PM
آپدیت : مشکل برطرف شد فایل رجیستری Bos باید اجرا میشد تا BOSDescriptor اسکیپ بشه موقع اتصال

سلام من مودم رو بردم به بوت و درایور رو هم نصب کردم وقتی فایل فلشر رو اجرا میکنم قسمت 1 ظاهرا اوکی میشه ولی وقتی میگم فریم ور رو نصب کنه نصب نمیکنه ؟
واسه شما موقع اتصال مودم به کامپیوتر این علامت و پیغام میاد؟ نمیدونم اگر نمیشناسه پس چرا نشونش میده تو دیوایس منجر
راستی منظورتون از 2 تا دیوایس دیگه شناسایی میکنه که باید درایور اونا هم نصب بشه چی هست من که فقط همین دیوایس هواوی رو میبینم اون 2 تای دیگه کجان و درایورشون کجاست ؟

مرحله 1
مرحله 2

نصب لودرت خطا میده احتمالا اون رجیستری که مربوط به ویندوز 10 هست رو اجرا نکردی که درایور درست شناخته بشه

Babirich
02-06-2021, 02:27 PM
سلام
من مودم مبین نت ورژن 192 دارم که خودم آنلاک کردم و الان ورژنش 195 جنرال هووای هست..
الان یکسال و خورده ای هم هست که داره کار می کنه... هم با ایرانسل هم با همراه اول کار می کنه

می خواستم ببینم از طریق لوکال می تونم فریمور رو آپدیت کنم به ورژن های جدیدتر؟؟؟

آگه میشه به کدوم فریمورها میشه؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

MH.Mousavi
02-06-2021, 03:01 PM
سلام
من مودم مبین نت ورژن 192 دارم که خودم آنلاک کردم و الان ورژنش 195 جنرال هووای هست..
الان یکسال و خورده ای هم هست که داره کار می کنه... هم با ایرانسل هم با همراه اول کار می کنه

می خواستم ببینم از طریق لوکال می تونم فریمور رو آپدیت کنم به ورژن های جدیدتر؟؟؟

آگه میشه به کدوم فریمورها میشه؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

ستگی به فریمورتون داره اگه پچ شده باشه میتونید لوکال اپدیت کنید که باید تست کنید از رو نسخه نمیشه گفت
جدیدترین و بهترین فریمور نسخه اقای ابیانیه که تو پست اول میتونید لینکش رو پیدا کنید

NOCTURNE
02-06-2021, 03:10 PM
نصب لودرت خطا میده احتمالا اون رجیستری که مربوط به ویندوز 10 هست رو اجرا نکردی که درایور درست شناخته بشه

بله ممنون دیشب متوجه شدم مشکل از کجاست و آپدیت کردم پستو :o
اگر این فایل رجیستری رو قرار بدید تو آموزش و همچنین اینکه برای خطای failed to start daemon adb error 123 بنویسد تو پست قبلی آموزشتون که باید سیم کارت غیر ایرانسل اول روی مودم باشه تا adb کار کنه و ای پی داخل نوت پد برای دستور آنلاک رو هم به آی پی مودم تغییر بدن چون توی نت پد نوشته بود 192.168.0.1 که تو فریم ور 195 ای پی مودم 192.168.1.1 هست بیشتر راهنمایی میشه :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این دو تا عکسم گرفتم برای کسایی که میخوان راحت باشن برای دفعات بعدی یه کانکتور یو اس بی و کلید بخرن و لحیم کننو و خلاص :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی از داخل این فریمورهایی که هست آیا فریم وری هست که Bandwidth control داشته باشه مودم های ساده Adsl هم این امکان رو دارن اما آی 60 نداره متاسفانه. اگر جناب abaiyani بتونن اینو اضافه کنن عالی میشه :o

MH.Mousavi
02-06-2021, 04:31 PM
بله ممنون دیشب متوجه شدم مشکل از کجاست و آپدیت کردم پستو :o
اگر این فایل رجیستری رو قرار بدید تو آموزش و همچنین اینکه برای خطای failed to start daemon adb error 123 بنویسد تو پست قبلی آموزشتون که باید سیم کارت غیر ایرانسل اول روی مودم باشه تا adb کار کنه و ای پی داخل نوت پد برای دستور آنلاک رو هم به آی پی مودم تغییر بدن چون توی نت پد نوشته بود 192.168.0.1 که تو فریم ور 195 ای پی مودم 192.168.1.1 هست بیشتر راهنمایی میشه :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این دو تا عکسم گرفتم برای کسایی که میخوان راحت باشن برای دفعات بعدی یه کانکتور یو اس بی و کلید بخرن و لحیم کننو و خلاص :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی از داخل این فریمورهایی که هست آیا فریم وری هست که Bandwidth control داشته باشه مودم های ساده Adsl هم این امکان رو دارن اما آی 60 نداره متاسفانه. اگر جناب abaiyani بتونن اینو اضافه کنن عالی میشه :o

باشه چشم در اولین فرصت اصلاح میکنم

Babirich
02-06-2021, 04:49 PM
ستگی به فریمورتون داره اگه پچ شده باشه میتونید لوکال اپدیت کنید که باید تست کنید از رو نسخه نمیشه گفت
جدیدترین و بهترین فریمور نسخه اقای ابیانیه که تو پست اول میتونید لینکش رو پیدا کنید

یعنی بزنم لوکال آپدیت با اون فایل آقای ابیانی اگه شد آپدیت میشه.. اگه نشد هم که خطا میده درسته؟؟؟

مشکلی که پیش نمیاد

MH.Mousavi
02-06-2021, 10:07 PM
یعنی بزنم لوکال آپدیت با اون فایل آقای ابیانی اگه شد آپدیت میشه.. اگه نشد هم که خطا میده درسته؟؟؟

مشکلی که پیش نمیاد

بله همینکارو بکنید مشکلی پیش نمیاد

Babirich
02-07-2021, 12:34 PM
بله همینکارو بکنید مشکلی پیش نمیاد

تو پست اول آقای ابیانی ۲ تا فریمور دارن کدوم رو بزنم دقیقا؟

MH.Mousavi
02-07-2021, 01:41 PM
تو پست اول آقای ابیانی ۲ تا فریمور دارن کدوم رو بزنم دقیقا؟

تو بخش فریمورهای ویرایش شده یدونه هست همونو بزنید

Babirich
02-07-2021, 04:37 PM
تو بخش فریمورهای ویرایش شده یدونه هست همونو بزنید

با 2 تا فریمور ویرایش شده پست اول تست کردم نشد ....

با فریمور رسمی هم می تونم تست کنم؟

Babirich
02-07-2021, 09:48 PM
من چند جا دیدم و شنیدم که این مودم فرکانس 5ghz رو ساپورت نمی کنه.. ولی الان داشتم از برنامه Wifi Analyzor Pro استفاده می کردم در کمال تعجب دیدم نوشته از این فرکانس پشتیبانی می کنه .. اسکرین شات میزارم ببینید داستانش چیه..؟؟

MH.Mousavi
02-07-2021, 09:51 PM
با 2 تا فریمور ویرایش شده پست اول تست کردم نشد ....

با فریمور رسمی هم می تونم تست کنم؟

فریمورت پچ نشدس اونارو هم امتحان کنی خطا میگیری باید از طریق کابل یو اس بی انتقال بدی

MH.Mousavi
02-07-2021, 09:52 PM
من چند جا دیدم و شنیدم که این مودم فرکانس 5ghz رو ساپورت نمی کنه.. ولی الان داشتم از برنامه Wifi Analyzor Pro استفاده می کردم در کمال تعجب دیدم نوشته از این فرکانس پشتیبانی می کنه .. اسکرین شات میزارم ببینید داستانش چیه..؟؟

نوشته WIFI Adapter details که وایفای گوشی خودتون هست که زده 5Ghz ساپورت میکنه
مشخاصات روتر تو Accesspoint details هست

Hello
02-11-2021, 01:37 PM
مودم Huawei tf-i60 h1
سلام فریم ورک مودم 81.201.01.01.234 هست
زمان اتصال به WiFi با گوشی ، لپ تاپ ، تلویزیون یه مدت وصله بعد قطع میکنه حتی اگه جفتش باشی .
کسی مواجه شده با این مشکل و راه حلی داره براش .
لطف میکنید پاسخ بدید.

critical
02-11-2021, 04:13 PM
دوستان من یکی از این 198 های صفحه یک رو زدم، ظاهرش هم آبی هست....
اما مرحله بعد GO رو اجرا میکنم، NUll device not found میده....
سیمکارت همرراه اولم توشه نوشته NO sim

critical
02-11-2021, 04:43 PM
> adb connect 192.168.1.1:5555
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
connected to 192.168.1.1:5555

> adb shell "atc AT^NVWREX=8268,0,12,1,0,0,0,2,0,0,0,A,0,0,0"

ERROR

After pressing the key, the device will reboot.

ویرایش: دوستان یری اول ۱۹۸ زده بودم، بعد ۱۹۵ زدم، بعد اجرا اسکریپت یک ok داد ....
الان باید درست شده باشه؟
مودمم هیچ سیمکارتی رو نمیشناسه!
حتی ایرانسل
رو ۱۹۸ هم فکر کنم نمیشناخت اما اون موقع همراه اول روش بود با پین کد فعال

لطفاً راهنمایی کنید چون که کلا با لپ*تاپم امکانش نیست و*فقط تا امشب به سیستم دسترسی دارم.... اما ظاهراً کسی آنلاین نیست؛(

critical
02-11-2021, 06:36 PM

توضیحات تکمیلی آموزش:

این فایل رو دانلود کنید

بعد از دانلود فایل،

ممنون از توضیحاتتون اما واسه من 1 دقیقه طول کشید
بعد نصب درایور هواوی و فیکس ویندوز 10
فایل CMD آبی که لودر و فریم ور داره رو احرا کردم، قسمت اول لودر (1) زد بعد عدد 2 که پورت و بعد ادرس فایل رو خواست که دادم 13 تا 100% پر شد زیر یک دقیقه ! و یه بار 198 یه بار 195 زدم (همین که شما لینک کردی)

آخرشم فایل GO رو اجرا کردم که تو 195 اوکی داد!

کل کارا از اول همین بود... جایی هم 000....a نزدم....
الان مشکل کجاست؟

critical
02-11-2021, 08:39 PM
دوستان ۱۹۶ اصلی ایرانسل (پست اول ) رو*هم زدم بازم NO SIM میزنه با سیمکارت ایرانسل

یه موضوع دیگم هست، تو قسمت PORT ,دیوایس منجیر، اول یه دونه دارم بعد لودر ، دو عدد دیگه میاد...
اما تو قسمت universal serial bus controller هیچ*اسمی از هواوی (مثل عکس بالا که دوستمون راهنمایی کرده) نیست

MH.Mousavi
02-12-2021, 01:33 AM
مودم Huawei tf-i60 h1
سلام فریم ورک مودم 81.201.01.01.234 هست
زمان اتصال به WiFi با گوشی ، لپ تاپ ، تلویزیون یه مدت وصله بعد قطع میکنه حتی اگه جفتش باشی .
کسی مواجه شده با این مشکل و راه حلی داره براش .
لطف میکنید پاسخ بدید.

ممکنه باند وایفایتون شلوغه باندهای مختبف وایفای رو چک کنید احتمالا مشکلتون حل میشه

MH.Mousavi
02-12-2021, 01:34 AM
دوستان ۱۹۶ اصلی ایرانسل (پست اول ) رو*هم زدم بازم NO SIM میزنه با سیمکارت ایرانسل

یه موضوع دیگم هست، تو قسمت PORT ,دیوایس منجیر، اول یه دونه دارم بعد لودر ، دو عدد دیگه میاد...
اما تو قسمت universal serial bus controller هیچ*اسمی از هواوی (مثل عکس بالا که دوستمون راهنمایی کرده) نیست

فک میکنم از سمت سیمکارت مودم رو باز کردی به Smd های پشت سیمکارت اسیب زدی همونطوری که تو راهنما نوشته بودم باید دقت کنید از سمت سیمکارت باز نکنی یه عکس از پشت سوکت سیمکارت بده چک کنیم

critical
02-12-2021, 02:01 AM
فک میکنم از سمت سیمکارت مودم رو باز کردی به Smd های پشت سیمکارت اسیب زدی همونطوری که تو راهنما نوشته بودم باید دقت کنید از سمت سیمکارت باز نکنی یه عکس از پشت سوکت سیمکارت بده چک کنیم

متاسفانه من پست راهنمایی از شما ندیدم، حتی قبلش دو بار کل فروم رو کامل خوندم، یه pdf 97 هم از کاربر saber73 داشتم که سیستم فرق میکرد.....
راه تعمیر داره؟ در صورتی که مشکل از اینجا باشه؟ لطفاً راهنمایی کنید....
پشت سیمکارت یعنی ب سمت جلو؟

critical
02-12-2021, 03:31 PM
دوستان، ۶۰۰ رو برای تعمیرات توصیه میکنید؟ در غیر این صورت ، کجا؟

MH.Mousavi
02-12-2021, 08:37 PM
عکست واضح نیست ولی به نظر سمت راستیارو کندی
600 خیلی غیر منصفانه بهت قیمت دادن ازین بدتر رو با 200 تومن درست میکنن من یکیو میشناختم دیگه انجام نمیده وگرنه معرفیت میکردم
تو پست اول تنها اموزشی که گذاشته شده برا منه اونو حتما باید میخوندی

critical
02-12-2021, 09:38 PM
عکست واضح نیست ولی به نظر سمت راستیارو کندی
600 خیلی غیر منصفانه بهت قیمت دادن ازین بدتر رو با 200 تومن درست میکنن من یکیو میشناختم دیگه انجام نمیده وگرنه معرفیت میکردم
تو پست اول تنها اموزشی که گذاشته شده برا منه اونو حتما باید میخوندی

تلفن ۶۰۰ منظورمه 09366000000

پیشنهادی دارید؟

MH.Mousavi
02-13-2021, 11:29 AM
تلفن ۶۰۰ منظورمه 09366000000

پیشنهادی دارید؟

600 رو خیلی تعریف بد شنیدم ازش که مودم ماهها میمونه و تعمیر نمیشه ولی خودم تجربه ای از استفاده ازش نداشتم دوستانی که تجریه داشتن میتونن بیان بگن
نه برای b612 همون یه نفر رو میشناختم که دیگه انجام نمیده

critical
02-13-2021, 03:07 PM
600 رو خیلی تعریف بد شنیدم ازش که مودم ماهها میمونه و تعمیر نمیشه ولی خودم تجربه ای از استفاده ازش نداشتم دوستانی که تجریه داشتن میتونن بیان بگن
نه برای b612 همون یه نفر رو میشناختم که دیگه انجام نمیده

ماه ها؟ یا یک ماه مثلا :)

دوستان دیگه تجربه ای از ۶۰۰ دارید؟
جایی سراغ دارید؟

MH.Mousavi
02-13-2021, 11:18 PM
ماه ها؟ یا یک ماه مثلا :)

دوستان دیگه تجربه ای از ۶۰۰ دارید؟
جایی سراغ دارید؟
اون بنده خدایی که من باهاش حرف زدم میگفت یکماه مودم خوابیده بود اونجا درست نکرده بودن تماس گرفته باهاشون گفتن قطعه نداریم اونم شاکی شده بود گفته بوده پس بدید مودم رو، براش فرستاده بودن داده بود جا دیگه قطعشم تو بازار بوده براش درست کردن البته مودمش i60 نبود تازه گارانتی خود ایرانسلم بوده مودم
ایرانسل مودم رو هم باز کرده بودن هیت سینک و این چیزاشم یادشون رفته بود بببندن رو مودم، مودم رو ناقص فرستاده بودن بنده خدا مجبور شده بود هیتسینکم بخره برا سی پی یو مودم

critical
02-14-2021, 08:49 AM
اون بنده خدایی که من باهاش حرف زدم میگفت یکماه مودم خوابیده بود اونجا درست نکرده بودن تماس گرفته باهاشون گفتن قطعه نداریم اونم شاکی شده بود گفته بوده پس بدید مودم رو، براش فرستاده بودن داده بود جا دیگه قطعشم تو بازار بوده براش درست کردن البته مودمش i60 نبود تازه گارانتی خود ایرانسلم بوده مودم
ایرانسل مودم رو هم باز کرده بودن هیت سینک و این چیزاشم یادشون رفته بود بببندن رو مودم، مودم رو ناقص فرستاده بودن بنده خدا مجبور شده بود هیتسینکم بخره برا سی پی یو مودم

ممنون از توضیحات
یه سوال
الان این کار (این تعمیر) که باید انجام بشه خیلی تخصصی هست؟ تجهیزات خاصی میخواد؟
smd دقیقا چیه؟ خازن و مقاومت و دیود ic اینت رو میشناسم اما smd نه، لز این نظر میپرسم که ایا شماره خاصی داره؟ مثل مقاومت ها یا همش یکیه؟ مثلا تعمیرگاه مودم های adsl میتونن انجام بدن؟

شانس من بعد دو سال، که کارم افتاد شهرستان با خودم اینو اوردم الانم بی استفاده شده

critical
02-14-2021, 09:06 AM

ممنون از توضیحات
یه سوال
smd دقیقا چیه؟ خازن و مقاومت و دیود ic اینت رو میشناسم اما smd نه، لز این نظر میپرسم که ایا شماره خاصی داره؟ مثل مقاومت ها یا همش یکیه؟ مثلا تعمیرگاه مودم های adsl میتونن انجام بدن؟

شانس من بعد دو سال، که کارم افتاد شهرستان با خودم اینو اوردم الانم بی استفاده شده

MH.Mousavi
02-14-2021, 02:04 PM
smd نوع پکیجه خازن مقاومت و .. اینطور چیزاس
سایزش خیلی کوچیکه و رو سطح برد نصب میشه
ببین smd همه تعمیر کارا عوض میکنن فقط چون این smd ها با دستگاه کار شده رو برد و دستی انجام نشده از smd های پکیج خیلی ریز استفاده شده که فک نکنم تو بازار باشه معمولا یا از رو یه مودم خراب دیگه بر میدارن یا یه پکیج بزرگتر میخورونن بهش

MH.Mousavi
02-14-2021, 02:48 PM
دوستانی که از بیلدهای جدید ویندوز 10 استفاده میکنن و گزینه فعال سازی cmd از طريق شیفت + کلیک راست وجود نداره با فایل ریجستری که قرار دادم راحت این گزینه رو اول به ویندوز خودشون اضافه کنن .
اول ويندوز رو از طريق cmd و طبق اموزش داخل فایل تکست به حالت : 10 Disable Driver Signature Windows ببرید .
فایل ریجیستری : BOS_solution رو اجرا کنید .
حالا برنامه : MobileWiFi که مربوط به درایوهای هواوی هست رو نصب کنید .
این درایوها رو هم نصب کنید : Huawei Driver v5.01.06.00
--------------------------------------------------------
الان راحت در حالت : 10 Disable Driver Signature Windows میتونید مودم رو به یو اس بی لود بپرید و فریمور هم نصب کنید . بعد پایان کار میتونید از داخل اموزش فایل تکست 10
Disable Driver Signature Windows رو خاموش کنید .
با نصب : MobileWiFi سرعت رایت فریمور خیلی خیلی بالا میره و کمتر از 1 دقیقه طول نمیکشه که فریمور نصب میشه .
دوستانی که ویندوز 7 دارن فقط از : MobileWiFi و Huawei Driver v5.01.06.00 استفاده کنن و راحت سرعت usb رو افزایش بدن و بدون اتلاف زمان خیلی سریع فریمور رو نصب کنن .

این اموزش رو اقا صابر نوشته بودن و من فقط بازنویسیش رو انجام دادم
لینک دانلود فایل
[Only registered and activated users can see links] tml

NOCTURNE
02-14-2021, 10:49 PM
ممنون از توضیحات
یه سوال

اگر مشکلش از خازن باشه معمولا با هم اندازه خودش از لحاط ظاهری تعویض میکنن که خیلی هم تعویضش راحته در مورد مقاومت هم همینطور فقط اونو شاید لازم باشه از روی برد اوراقی هم اهمشو بکنن در مجموع اگر کار به اینجا ختم بشه من باشم نمیفرستم بخواد یک ماه نمایندگی بمونه هر چند گارنتیشم بپره

paymank
02-15-2021, 12:04 AM
ُسلام

من یه مودم اورجینال B612 آنلاک خریدم و سیم کارت مبین نت توش گذاشتم فریم ور این مودم هم 11.196.01.01.234 هستش. سرویس مبین نتم 360 هستش. تا قبل از اینکه تقاضای آی پی استاتیک بدم به راحتی روی همراه اول رومینگ میشد کار میکرد ولی از دیروز که آی پی استاتیک گرفتم دیگه روی FDD کار نمیکنه. شبکه رو اسکن میکنم میزارم روی MCI یه لحظه آنتنن مودم پر میشه بعد یه ثانیه سری خالی میشه. ولی روی TDD به دکل مبین نت وصل میشه. میخوام با آی پی استاتیک بزارمش رو حالت FDD. مشکل کجاست؟

critical
02-15-2021, 09:10 AM
smd نوع پکیجه خازن مقاومت و .. اینطور چیزاس
سایزش خیلی کوچیکه و رو سطح برد نصب میشه
ببین smd همه تعمیر کارا عوض میکنن فقط چون این smd ها با دستگاه کار شده رو برد و دستی انجام نشده از smd های پکیج خیلی ریز استفاده شده که فک نکنم تو بازار باشه معمولا یا از رو یه مودم خراب دیگه بر میدارن یا یه پکیج بزرگتر میخورونن بهش

اگر مشکلش از خازن باشه معمولا با هم اندازه خودش از لحاط ظاهری تعویض میکنن که خیلی هم تعویضش راحته در مورد مقاومت هم همینطور فقط اونو شاید لازم باشه از روی برد اوراقی هم اهمشو بکنن در مجموع اگر کار به اینجا ختم بشه من باشم نمیفرستم بخواد یک ماه نمایندگی بمونه هر چند گارنتیشم بپره

ممنون

یه سایت تعمیرات دیگه هم پیدا کردم، به اسم دیجی بان... سمت ولیعصر تهران هست
اینا گفتن ده روزه پس میدیم هزینش هم ۲۰۰-۲۵۰ میگیریم...
۶۰۰ ایرانسل هم تعیین قیمت نمیکنه...
واقعاً موندم به چند دلیل
قابل اعتماد؟
قیمت چقدره؟
نتونن تعمیر کنن، بعد گند بزنن تو برد، قطعه بردارن پس بفرستن؟ ( تجربه داشتم تو تعمیر وسیله دیگه)

MH.Mousavi
02-15-2021, 10:05 AM
ُسلام

من یه مودم اورجینال B612 آنلاک خریدم و سیم کارت مبین نت توش گذاشتم فریم ور این مودم هم 11.196.01.01.234 هستش. سرویس مبین نتم 360 هستش. تا قبل از اینکه تقاضای آی پی استاتیک بدم به راحتی روی همراه اول رومینگ میشد کار میکرد ولی از دیروز که آی پی استاتیک گرفتم دیگه روی FDD کار نمیکنه. شبکه رو اسکن میکنم میزارم روی MCI یه لحظه آنتنن مودم پر میشه بعد یه ثانیه سری خالی میشه. ولی روی TDD به دکل مبین نت وصل میشه. میخوام با آی پی استاتیک بزارمش رو حالت FDD. مشکل کجاست؟

فک کنم چون ایپی رو اپراتوری که بهش وصلی میده معنی نمیده زمان رومینگ ایپی ثابت داشته باشی برا همین قطع میکنه که ایپیت عوض نشه ولی برای اینکه مطمئن بشی باید با پشتیبانی مبیننت صحبت کنی

paymank
02-15-2021, 12:25 PM
فک کنم چون ایپی رو اپراتوری که بهش وصلی میده معنی نمیده زمان رومینگ ایپی ثابت داشته باشی برا همین قطع میکنه که ایپیت عوض نشه ولی برای اینکه مطمئن بشی باید با پشتیبانی مبیننت صحبت کنی

آخه مودم UTEL خودشون رو میذارم درست جواب میده. فقط با این B612 مشکل داره. من به فریم ور مودم شک کردم .دیروز فریم ور این سایت رو دانلود کردم از طریق وب کنسول مودم خواستم آپدیت کنم نشد. حوصله باز کردم مودم و لحیم کاری هم ندارم. فریم وری نیست که بشه از تو خود کنسول مودم آپلود کرد بدون دردسر؟؟؟؟

paymank
02-15-2021, 01:18 PM
آخه مودم UTEL خودشون رو میذارم درست جواب میده. فقط با این B612 مشکل داره. من به فریم ور مودم شک کردم .دیروز فریم ور این سایت رو دانلود کردم از طریق وب کنسول مودم خواستم آپدیت کنم نشد. حوصله باز کردم مودم و لحیم کاری هم ندارم. فریم وری نیست که بشه از تو خود کنسول مودم آپلود کرد بدون دردسر؟؟؟؟

کسی میدونه مشکل چیه؟

Hello
02-15-2021, 09:16 PM
ممکنه باند وایفایتون شلوغه باندهای مختبف وایفای رو چک کنید احتمالا مشکلتون حل میشه

سلام بر شما دوست گرامی
Channel رو به ۷ تغییر دادم و الان یک ساعت هست مشکلی نداره و قطع نمیشه، امیدوار پایدار باشه .
متشکر از راهنمایی شما سلامت و پیروز باشید.

MH.Mousavi
02-15-2021, 11:51 PM
سلام بر شما دوست گرامی
Channel رو به ۷ تغییر دادم و الان یک ساعت هست مشکلی نداره و قطع نمیشه، امیدوار پایدار باشه .
متشکر از راهنمایی شما سلامت و پیروز باشید.

خب خداروشکر والا من هر جا گیر میکنم از حمید میپرسم جوابتون رو میدم دعاش رو به جون جمید جان بکنید

MH.Mousavi
02-15-2021, 11:54 PM

الان با یوتل وصل میشی ایپی استاتیکه بهت میده یا داینامیک میده؟

paymank
02-16-2021, 01:46 AM
الان با یوتل وصل میشی ایپی استاتیکه بهت میده یا داینامیک میده؟

استاتیک میده هیچ مشکلی نداره. روی b612 هم اگر به حالت tdd وصل شم اومی هستش فقظ وقتی میزارم روی FDD دیگه به دکل همراه اول وصل نمیشه.

vahab241
02-19-2021, 09:10 AM
دوستان کدوم فریمور بهترین سرعت رو روی fdd داره؟
ممنون از راهنمایی دوستان

MH.Mousavi
02-20-2021, 11:32 AM
دوستان کدوم فریمور بهترین سرعت رو روی fdd داره؟
ممنون از راهنمایی دوستان

تقریبا همه فریمورا سرعتشون در یه سطحه فریمور ویرایش شده اقای ابیانی رو نصب کنید خوبه

MH.Mousavi
02-20-2021, 11:33 AM
استاتیک میده هیچ مشکلی نداره. روی b612 هم اگر به حالت tdd وصل شم اومی هستش فقظ وقتی میزارم روی FDD دیگه به دکل همراه اول وصل نمیشه.

تنها راهش اینه فریمور رسمی هواوی نصب کنی چک کنی مشکلت فریموری نباشه

critical
02-21-2021, 08:53 PM
نودم رو فرستادم یلو 600
خدا رحم کنه

MH.Mousavi
02-22-2021, 01:45 AM
نودم رو فرستادم یلو 600
خدا رحم کنه ������
خوبه اتفاقا تجریه میشه ببینیم چیکار میکنن
ایشالا مشکلت حل بشه