تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 100 از 104 نخستنخست ... 50909899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 991 به 1,000 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط izeh نمایش پست ها
    متاسفانه هرکاری کردم نشد.قبلا" رو ویندوز 10 انجام دادم ولی این سیستمم قدیمیه و ویندو10جواب نمیده
    مشکلی که دارم اینه که یکی از درایورا رو بیشتر نمیشناسه و پورت دوم رو نمیشناسه
    هر بک اپی زدید یا درایوی نصب کردید اول پاکشون میکنید و ری استارت میکنید ویندوز رو مودم رو از سیستم جدا میکنید این دو تا درایو رو که دادم نصب میکنید حتما حتما هم قبلش 100 درصدی مطمئن میشید تست مودم ویندوز 10 یا 7 یا 11 شما فعال هست یعنی تا تست مودم درست فعال نشه این دو تا درایو هم درست نصب نمیشه . ضما این بار از یک درگاه دیگه استفاده کنید برا اتصال مودم با USB به کامپیوتر اگر دستگا و وسیله ای هم وصل به سیستم از طریق درگاه های USB اینها رو هم دربیارید از سیستم
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

2. Thanks ALiAS2, sadeghfafi thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    متاسفانه هرکاری کردم نشد.قبلا" رو ویندوز 10 انجام دادم ولی این سیستمم قدیمیه و ویندو10جواب نمیده
    سلام دوست عزیز وقت بخیر بهم تو تلگرام پیام بده امیدوارم بتونم مشکلت رو برطرف کنم !!

من خودم روی ویندوز 7 64بیتی لپ تاپم بدون اینکه بخوام روی حالت تست مود اینکارو بکنم تونستم 2 تا مودم رو آنلاک کنم !!

بلکه بشه با ریموت دسکتاپ مثل آقا صابر کاری برات کنم ... این آیدی بندس تو تلگرام ALiAS2@
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-26-2023 در ساعت 11:11 PM

4. Thanks sadeghfafi thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    دوست عزیز شما بوت پین رو اگر درست انجام بدین و بعد مودم رو درست به سیستم متصل کنین و بعدش مودم رو با آداپتورش به برق متصل کنین یه پورت از مودم هواوی شناسایی میشه در قسمت Port ویندوز در Device Manager احتمالا اسمش Download Port باشه دقیق یادم نیست !!

اونوقت شما اگر فایل اسکریپت Flasher.bat رو اجراش کنی و عدد 1 رو بزنی بعد چند ثانیه صبرکنی قسمت دوم مودم هم شناسایی میشه مطمئن باش اگر این مراحل رو درست بری به هیچ مشکلی نمیخوری !!

اگر یه جاش درست نرفته باشی یا وسط قسمت 1 مربوط به اون Install Loader چیزی رو دست بزنی یا جدا کنی مرحله بعد برات پیش نمیره که بخوای به مرحله 2 که مربوط به Install Firmware باشه برسی !!

امیدوارم تا به الان مشکلت برطرف شده باشه چون منتظرت بودم که تلگرام بهم پیام بدی ولی خبری ازت نشد !! موفق باشی

6. Thanks sadeghfafi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام و درود بر اساتید گرامی
    اگر ممکنه لطفاً بفرمایید قرار هست این فریمور جدید مود بشه یا نه
    و اینکه ترجیح میدید همین آخرین نسخه مود شده ی آقای ابیانی بمونیم یا آخرین ورژن نصب بشه؟
    ممنون

8. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghfafi نمایش پست ها
    و اینکه ترجیح میدید همین آخرین نسخه مود شده ی آقای ابیانی بمونیم یا آخرین ورژن نصب بشه؟
    ممنون
    سلام جناب صادق جان وقتت بخیر
    من که خودم ترجیحا دارم از همون 203 رسمی ایرانسل استفاده میکنم ولی این اخیرا که ایرانسل خیلی محدودیت روی باندهاش ایجاد کرده و باعث افت سرعت یا قطعی میشه مخصوصا توی کرج من حتی با H1 نمیتونم درست متصل بشم و خب مسلما وقتی نمیشه حالت ماد یا تغییر باند بصورت دستی رو داشته باشم به مشکل میخورم و خب در کرج روی باند 43 با H1 سوئیچ هستش ولی با مودم G1 که من سیمکارت رو در آوردم عوض کردم و گذاشتم روی اون به باند 42 متصل شدم و خب این یعنی دو سه روز خوب بود با G1 و باز اونم قطع کردن و مجبور شدم باز H1 رو وصل کنم که بره روی 43 تا درست کار کنه وگرنه متصل بود ولی خب هر سایتی میرفتم اینترنت وصل نمیشد یا اصلا متصل نبود هرکاریم میکردم خب بازم جواب نمیداد و حتی مودم رو خاموش میکردم میذاشتم مدتی میگذشت ولی تاثیری نداشت تا اینکه مودم دیگه رو گذاشتم دیدم بله خب درست وصل شده !! شایدم من دارم اشتباه میکنم ولی خب با آزمون خطاهایی که گرفتم به این نتیجه پی بردم شایدم قضیه از یه قرار دیگه بوده که من متوجه نشدم !! حالا من هنوز متاسفانه نتونستم نت خوب بگیرم که بتونم اوبونتوی آقا صابر بزرگوار رو دانلود کنم بتونم باهاش کار کنم ببینم چطوریه ولی خب اگر میشد حتما خودمم دوس داشتم یه نسخه سفارشی رسمی ایرانسل داشتم که میشد تغییر باند رو روش اعمال کرد با همین تم و webui زیباش که بشه روش کار کرد !! زیاد تجربه برنامه نویسی و کدنویسی و ازینجور کارا ندارم ولی خب وقتی سوزنم گیر میکنه روی یه چیزی ولش نمیکنم تا بلخره به دستش بیارم !! حالا شما با همون نسخه جناب ابیانی کار کنین ببینیم چی میشه شاید یه فرجی شد من یه نت یک روزه نامحدود بخرم دانلودش کنم نصب کنم ببینم به چه نتیجه ای میرسم بنده خدا آقا صابر رو خیلی اذیتش کردیم خدایی خیلی لطف دارن ! ♥♥♥ خدا حفظشون کنه + بقیه دوستان و اساتید بزرگوار مخصوصا حمید آقای عزیز که کم نذاشتن مثل آقا صابر و نکته های کلیدی خوبی رو بهمون دادن ♥♥♥

10. Thanks shervin, saber73, sadeghfafi thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghfafi نمایش پست ها
    ممنون
    مودم دستم نیومده و خودم این مودم رو ندارم بیاد دستم حتما وقت میزارم و مود میکنم و تو انجمن میزارم
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

12. Thanks sadeghfafi, ALiAS2 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    وقت بخیر دوستان

اطلاع دارین که تنظیم MTU در فریمور آقای ابیانی کجا قرار داره؟ یکی در بخش ethernet هست توی network settings
    منتهی من واسه mobile networks لازمش دارم

هرچی گشتم پیداش نکردم متاسفانه
    ویرایش توسط safere : 08-11-2023 در ساعت 11:57 PM

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام وقت بخیر
    آقا مودم رو آنلاک کردم اما بعد از آنلاک ازم پسورد میخواد واسه ورود به صفحه تنظیمات، admin و کد وای فای میزنم قبول نمیکنه کسی میدونه رمزش چیه ؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pashmak نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    آقا مودم رو آنلاک کردم اما بعد از آنلاک ازم پسورد میخواد واسه ورود به صفحه تنظیمات، admin و کد وای فای میزنم قبول نمیکنه کسی میدونه رمزش چیه ؟
    مودمتون هایوب بوده؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    مودمتون هایوب بوده؟
    اره مودم های وبی بوده و اینکه تمامی وریمور ها تست کردم و فقط 195 با ادمین وارد میشه و بهترین فرمیور واسه رایتل کدومه ؟ روی 195 رایتل نمیبینه
    ویرایش توسط Pashmak : 09-26-2023 در ساعت 12:15 PM

صفحه 100 از 104 نخستنخست ... 50909899100101102 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع