تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 49 از 104 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط critical نمایش پست ها
    ماه ها؟ یا یک ماه مثلا

دوستان دیگه تجربه ای از ۶۰۰ دارید؟
    جایی سراغ دارید؟
    اون بنده خدایی که من باهاش حرف زدم میگفت یکماه مودم خوابیده بود اونجا درست نکرده بودن تماس گرفته باهاشون گفتن قطعه نداریم اونم شاکی شده بود گفته بوده پس بدید مودم رو، براش فرستاده بودن داده بود جا دیگه قطعشم تو بازار بوده براش درست کردن البته مودمش i60 نبود تازه گارانتی خود ایرانسلم بوده مودم
    ایرانسل مودم رو هم باز کرده بودن هیت سینک و این چیزاشم یادشون رفته بود بببندن رو مودم، مودم رو ناقص فرستاده بودن بنده خدا مجبور شده بود هیتسینکم بخره برا سی پی یو مودم

2. Thanks critical thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    اون بنده خدایی که من باهاش حرف زدم میگفت یکماه مودم خوابیده بود اونجا درست نکرده بودن تماس گرفته باهاشون گفتن قطعه نداریم اونم شاکی شده بود گفته بوده پس بدید مودم رو، براش فرستاده بودن داده بود جا دیگه قطعشم تو بازار بوده براش درست کردن البته مودمش i60 نبود تازه گارانتی خود ایرانسلم بوده مودم
    ایرانسل مودم رو هم باز کرده بودن هیت سینک و این چیزاشم یادشون رفته بود بببندن رو مودم، مودم رو ناقص فرستاده بودن بنده خدا مجبور شده بود هیتسینکم بخره برا سی پی یو مودم
    ممنون از توضیحات
    یه سوال
    الان این کار (این تعمیر) که باید انجام بشه خیلی تخصصی هست؟ تجهیزات خاصی میخواد؟
    smd دقیقا چیه؟ خازن و مقاومت و دیود ic اینت رو میشناسم اما smd نه، لز این نظر میپرسم که ایا شماره خاصی داره؟ مثل مقاومت ها یا همش یکیه؟ مثلا تعمیرگاه مودم های adsl میتونن انجام بدن؟

شانس من بعد دو سال، که کارم افتاد شهرستان با خودم اینو اوردم الانم بی استفاده شده

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ممنون از توضیحات
    یه سوال
    smd دقیقا چیه؟ خازن و مقاومت و دیود ic اینت رو میشناسم اما smd نه، لز این نظر میپرسم که ایا شماره خاصی داره؟ مثل مقاومت ها یا همش یکیه؟ مثلا تعمیرگاه مودم های adsl میتونن انجام بدن؟

شانس من بعد دو سال، که کارم افتاد شهرستان با خودم اینو اوردم الانم بی استفاده شده

Senior Member
    Post Thanks / Like
    smd نوع پکیجه خازن مقاومت و .. اینطور چیزاس
    سایزش خیلی کوچیکه و رو سطح برد نصب میشه
    ببین smd همه تعمیر کارا عوض میکنن فقط چون این smd ها با دستگاه کار شده رو برد و دستی انجام نشده از smd های پکیج خیلی ریز استفاده شده که فک نکنم تو بازار باشه معمولا یا از رو یه مودم خراب دیگه بر میدارن یا یه پکیج بزرگتر میخورونن بهش

6. Thanks critical thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like

آموزش افزایش سرعت پورت usb و حل مشکل عدم شناسایی در ویندوز 10

دوستانی که از بیلدهای جدید ویندوز 10 استفاده میکنن و گزینه فعال سازی cmd از طريق شیفت + کلیک راست وجود نداره با فایل ریجستری که قرار دادم راحت این گزینه رو اول به ویندوز خودشون اضافه کنن .
    اول ويندوز رو از طريق cmd و طبق اموزش داخل فایل تکست به حالت : 10 Disable Driver Signature Windows ببرید .
    فایل ریجیستری : BOS_solution رو اجرا کنید .
    حالا برنامه : MobileWiFi که مربوط به درایوهای هواوی هست رو نصب کنید .
    این درایوها رو هم نصب کنید : Huawei Driver v5.01.06.00
    --------------------------------------------------------
    الان راحت در حالت : 10 Disable Driver Signature Windows میتونید مودم رو به یو اس بی لود بپرید و فریمور هم نصب کنید . بعد پایان کار میتونید از داخل اموزش فایل تکست 10
    Disable Driver Signature Windows رو خاموش کنید .
    با نصب : MobileWiFi سرعت رایت فریمور خیلی خیلی بالا میره و کمتر از 1 دقیقه طول نمیکشه که فریمور نصب میشه .
    دوستانی که ویندوز 7 دارن فقط از : MobileWiFi و Huawei Driver v5.01.06.00 استفاده کنن و راحت سرعت usb رو افزایش بدن و بدون اتلاف زمان خیلی سریع فریمور رو نصب کنن .

این اموزش رو اقا صابر نوشته بودن و من فقط بازنویسیش رو انجام دادم
    لینک دانلود فایل
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    ویرایش توسط MH.Mousavi : 02-14-2021 در ساعت 03:03 PM

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط critical نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات
    یه سوال

اگر مشکلش از خازن باشه معمولا با هم اندازه خودش از لحاط ظاهری تعویض میکنن که خیلی هم تعویضش راحته در مورد مقاومت هم همینطور فقط اونو شاید لازم باشه از روی برد اوراقی هم اهمشو بکنن در مجموع اگر کار به اینجا ختم بشه من باشم نمیفرستم بخواد یک ماه نمایندگی بمونه هر چند گارنتیشم بپره

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ُسلام

من یه مودم اورجینال B612 آنلاک خریدم و سیم کارت مبین نت توش گذاشتم فریم ور این مودم هم 11.196.01.01.234 هستش. سرویس مبین نتم 360 هستش. تا قبل از اینکه تقاضای آی پی استاتیک بدم به راحتی روی همراه اول رومینگ میشد کار میکرد ولی از دیروز که آی پی استاتیک گرفتم دیگه روی FDD کار نمیکنه. شبکه رو اسکن میکنم میزارم روی MCI یه لحظه آنتنن مودم پر میشه بعد یه ثانیه سری خالی میشه. ولی روی TDD به دکل مبین نت وصل میشه. میخوام با آی پی استاتیک بزارمش رو حالت FDD. مشکل کجاست؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    smd نوع پکیجه خازن مقاومت و .. اینطور چیزاس
    سایزش خیلی کوچیکه و رو سطح برد نصب میشه
    ببین smd همه تعمیر کارا عوض میکنن فقط چون این smd ها با دستگاه کار شده رو برد و دستی انجام نشده از smd های پکیج خیلی ریز استفاده شده که فک نکنم تو بازار باشه معمولا یا از رو یه مودم خراب دیگه بر میدارن یا یه پکیج بزرگتر میخورونن بهش
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOCTURNE نمایش پست ها
    اگر مشکلش از خازن باشه معمولا با هم اندازه خودش از لحاط ظاهری تعویض میکنن که خیلی هم تعویضش راحته در مورد مقاومت هم همینطور فقط اونو شاید لازم باشه از روی برد اوراقی هم اهمشو بکنن در مجموع اگر کار به اینجا ختم بشه من باشم نمیفرستم بخواد یک ماه نمایندگی بمونه هر چند گارنتیشم بپره
    ممنون

یه سایت تعمیرات دیگه هم پیدا کردم، به اسم دیجی بان... سمت ولیعصر تهران هست
    اینا گفتن ده روزه پس میدیم هزینش هم ۲۰۰-۲۵۰ میگیریم...
    ۶۰۰ ایرانسل هم تعیین قیمت نمیکنه...
    واقعاً موندم به چند دلیل
    قابل اعتماد؟
    قیمت چقدره؟
    نتونن تعمیر کنن، بعد گند بزنن تو برد، قطعه بردارن پس بفرستن؟ ( تجربه داشتم تو تعمیر وسیله دیگه)

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط paymank نمایش پست ها
    ُسلام

من یه مودم اورجینال B612 آنلاک خریدم و سیم کارت مبین نت توش گذاشتم فریم ور این مودم هم 11.196.01.01.234 هستش. سرویس مبین نتم 360 هستش. تا قبل از اینکه تقاضای آی پی استاتیک بدم به راحتی روی همراه اول رومینگ میشد کار میکرد ولی از دیروز که آی پی استاتیک گرفتم دیگه روی FDD کار نمیکنه. شبکه رو اسکن میکنم میزارم روی MCI یه لحظه آنتنن مودم پر میشه بعد یه ثانیه سری خالی میشه. ولی روی TDD به دکل مبین نت وصل میشه. میخوام با آی پی استاتیک بزارمش رو حالت FDD. مشکل کجاست؟
    فک کنم چون ایپی رو اپراتوری که بهش وصلی میده معنی نمیده زمان رومینگ ایپی ثابت داشته باشی برا همین قطع میکنه که ایپیت عوض نشه ولی برای اینکه مطمئن بشی باید با پشتیبانی مبیننت صحبت کنی

Junior Member
    Post Thanks / Like
    فک کنم چون ایپی رو اپراتوری که بهش وصلی میده معنی نمیده زمان رومینگ ایپی ثابت داشته باشی برا همین قطع میکنه که ایپیت عوض نشه ولی برای اینکه مطمئن بشی باید با پشتیبانی مبیننت صحبت کنی
    آخه مودم UTEL خودشون رو میذارم درست جواب میده. فقط با این B612 مشکل داره. من به فریم ور مودم شک کردم .دیروز فریم ور این سایت رو دانلود کردم از طریق وب کنسول مودم خواستم آپدیت کنم نشد. حوصله باز کردم مودم و لحیم کاری هم ندارم. فریم وری نیست که بشه از تو خود کنسول مودم آپلود کرد بدون دردسر؟؟؟؟

صفحه 49 از 104 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع