تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 99 از 104 نخستنخست ... 4989979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 981 به 990 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghfafi نمایش پست ها
    سلام
    شما که از ورژن اصلی 201 استفاده کردی و حالا از 203 هم استفاده میکنی اگر میشه از تجربت بگو و اینکه چه تفاوت هایی کرده؟
    من داخل فریمور رو باز کردم و نگاهی انداختم گویا مثل 201 خود ایرانسل محدودیت رو nv مودم گذاشتن و هدفشون هم قفل رو باندهای خاصی بوده یعنی باندهایی مثل 3 و 7 و 42 . دوستانی که نصب کردن چک کنن با برنامه هواوی منیجر با این فریمور مودم رو چه باندهایی میتونه قفل بکنه .
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

2. Thanks sadeghfafi, ALiAS2 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    من داخل فریمور رو باز کردم و نگاهی انداختم گویا مثل 201 خود ایرانسل محدودیت رو nv مودم گذاشتن و هدفشون هم قفل رو باندهای خاصی بوده یعنی باندهایی مثل 3 و 7 و 42 . دوستانی که نصب کردن چک کنن با برنامه هواوی منیجر با این فریمور مودم رو چه باندهایی میتونه قفل بکنه .
    سلام و درود
    ممنون از پاسخگویی
    امیدوارم دوستان کاربلد هرچه زودتر زحمت مود کردن آخرین ورژن رو بکشن و این محدودیت ها رو اصلاح کنند

4. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghfafi نمایش پست ها
    سلام
    شما که از ورژن اصلی 201 استفاده کردی و حالا از 203 هم استفاده میکنی اگر میشه از تجربت بگو و اینکه چه تفاوت هایی کرده؟

سلام مخلصم اتفاقا دو روزه میخوام وارد سایت بشم مشخص نیس چی شده ولی مبین نت که اصلا اجازه نمیداد سایت رو باز کنم حالا که نت ایرانسل گرفتم به زور اونم با کلی افت سرعت باز شده تا تونستم ببینم چی شده و چی به چیه !!

من قبلا از 201 رسمی ایرانسل استفاده میکردم در اصل 196 رسمی رو نصب کرده بودم و خودش خود به خود آپدیت شدش به 201 و خب هیچ مادی چیزی روی فریمورم نبودش که بتونم تفاوتی نسبت به این نسخه جدید مقایسه کنمش ولی همونطور که آقا صابر فرمودن !!

این فریمور روی NVRAM ش کارایی کردن که خودکار و بدون اینکه بشه کاری کرد و سوئیچ کرد روی باندهای دیگه کار کنه و از 201 به 203 هم همین بوده البته یه باند دیگه توی برنامه Huawei Manager پیدا کردم که قبلا نشون نمیدادش ولی الان فعاله ولی بازم میگم نمیشه روش سوئیچ کرد باند 42 هستش که قبلا فقط 43 رو نشون میداد در TDLTE !!

کلا یه سری تفاوت های سطحی روی 203 ایجاد شده که به چشم من فقط ظاهری هستش و یه موقع هایی توی SMS ها گیر و هنگ میکردش ولی الان اوکی شده در ضمن موقع نگه داشتن دکمه ON/OFF مودم که بالاشه قبلا اول چراغ قرمز نشون میداد بعد خاموش میشد الان درجا خاموش میشه و قبلش شبکه رو قطع نمیکنه !! حالا نمیدونم این یه اشکاله یا یه مزیت !!

به هرحال اگر چیز جدیدی به چشمم خورد عرض میکنم خدمتتون !

اینم عکس بعد از نصب آخرین فریمور یعنی 203 !!
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-18-2023 در ساعت 05:05 AM

Junior Member
    Post Thanks / Like
    با سلام یه دونه از همین مدل روتر b612 خریدم اونطوری که من حدس زدم مالک قبلی میخواسته انلاک کنه ولی نتونسته الان emei اصلی پریده و سیم کارت انتن نمیده (یعنی روی شبکه ثبت نمیشه سیم کارت)
    اموزش هاشو کامل دیدم تو همین سایت ولی لحیم و قلع ندارم ونمیتونم انجام بدم
    تهران (ترجیحا شرق) جایی یا کسی هست که این مودمم رو سریع درستش کنه ؟

7. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortazaa3040 نمایش پست ها
    با سلام یه دونه از همین مدل روتر b612 خریدم اونطوری که من حدس زدم مالک قبلی میخواسته انلاک کنه ولی نتونسته الان emei اصلی پریده و سیم کارت انتن نمیده (یعنی روی شبکه ثبت نمیشه سیم کارت)
    اموزش هاشو کامل دیدم تو همین سایت ولی لحیم و قلع ندارم ونمیتونم انجام بدم
    تهران (ترجیحا شرق) جایی یا کسی هست که این مودمم رو سریع درستش کنه ؟
    سلام دوست عزیز

به آقا صابر در تلگرام پیام بده ایشون فکر کنم شرق تهران باشن !! من کرجم ولی اگر نزدیکت بودم برات اوکیش میکردم علتشم اینه که با فریمور قدیمی خواسته آنلاک کنه و این اتفاق افتاده !!

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

این آیدی ایشونه !! موفق باشی ♥
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-19-2023 در ساعت 07:28 AM

9. Thanks saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نسخه جدید موردم 60 از ورژن Firmware Mod 3.9 By HOSSEIN ABAIYANI...جدید تر امده؟؟

11. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Haji1368 نمایش پست ها
    نسخه جدید موردم 60 از ورژن Firmware Mod 3.9 By HOSSEIN ABAIYANI...جدید تر امده؟؟
    سلام نه عزیزجان اون فریمور تنها فریموری هست که ماد شده و کامل هستش !!

13. Thanks sadeghfafi, saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام به دوستان عزیز
    لطفا" اگه عزیزی با ویندوز7- 64بیتی موفق شده که آنلاک کنه لطف کنه و با نرم افزار جنیوس درایور یه بکاپ از درایورهای مودمش بگیره و آپلود کنه.ممنون

15. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط izeh نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    لطفا" اگه عزیزی با ویندوز7- 64بیتی موفق شده که آنلاک کنه لطف کنه و با نرم افزار جنیوس درایور یه بکاپ از درایورهای مودمش بگیره و آپلود کنه.ممنون
    شما ویندوز رو ببر رو تست مود اموزش در این مورد در اینترنت هست و بعد بیا این دو تا درایور رو نصب کن و ری استارت کن و تمام دیگه نمیخواد کار دیگه ای انجام بدی

https://t.me/Unknown2023_1

17. Thanks izeh, ALiAS2 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    شما ویندوز رو ببر رو تست مود اموزش در این مورد در اینترنت هست و بعد بیا این دو تا درایور رو نصب کن و ری استارت کن و تمام دیگه نمیخواد کار دیگه ای انجام بدی

متاسفانه هرکاری کردم نشد.قبلا" رو ویندوز 10 انجام دادم ولی این سیستمم قدیمیه و ویندو10جواب نمیده
    مشکلی که دارم اینه که یکی از درایورا رو بیشتر نمیشناسه و پورت دوم رو نمیشناسه

19. Thanks sadeghfafi thanked for this post.
صفحه 99 از 104 نخستنخست ... 4989979899100101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع